Dėmesio! Mokinių skaičius užkrautas iš mokinių registro, kiekvienam mokiniui skiriant 12 EUR. Daugiau info pateikta DUK.

Mažoji architektūra. Kas tai? Susipažink!

Renginio informacija
Kategorijos: Architektūra,Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 1-6
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
NEMUNO KILPŲ REGIONINIO PARKO DIREKCIJA
direkcija@nemunokilpos.lt
8 319 65613
Renginio adresai:
  • Birštono sav. Birštonas Tylioji g. 1
Paslaugų teikėjo pastaba: Dėl edukacijos organizavimo kitomis datomis ir laikais prašome susisiekti su Nemuno kilpų regioninio parko direkcija – esant galimybei papildysime tvarkaraštį Jums patogiu metu bei susitarsime dėl Jūsų mokiniams priimtinesnės edukacinės programos praktinės dalies.
Aprašymas

Kviečiame įvairių klasių mokinius susipažinti su Lietuvos kryždirbyste – lietuvių liaudies meno šaka, kuri 2001 m. buvo įrašyta į UNESCO Žmonijos nematerialaus ir žodinio paveldo šedevrų sąrašą. Šio edukacinio užsiėmimo metu vaikai pamatys skirtingus medinės mažosios architektūros pavyzdžius, atliks jiems paruoštas užduotis, aktyviai dalyvaus pamokoje. Vaikai, gaus užduotis, kurias reikės atlikti klasėje, o pateikus rezultatus jų rezultatus mokiniai gaus prizus.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti