Dėmesio! Vadovaujantis Kultūros paso paslaugų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos kultūros ministro ir Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymu Nr. ĮV-1000/V-1055 „Dėl Kultūros paso paslaugų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas), 59 punktu Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos iki gruodžio 20 dienos imtinai. Paslaugos, kurių statusas patvirtinta arba laukia patvirtinimo po gruodžio 20 d. bus sistemos atšauktos.

Virtualus literatūrinis susitikimas su rašytoja Gaja Guna Ekle (Nuotolinė paslauga)

Renginio informacija
Kategorijos: Literatūra
Skirta klasėms: 2-6
Kaina mokiniui: 3 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Plačiau: www.ekle.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 100
Organizatorius
Eglė Baliutavičiūtė
eklei.laiskas@gmail.com
+370 676 33314
Paslaugų teikėjo pastaba: Sveiki! Jei nurodyti susitikimų laikai netinka, galime suderinti individualų laiką. Rašykite man el. p. eklei.laiskas@gmail.com. Susitikimas vyksta per MS Teams programą.
Aprašymas

Literatūrinio susitikimo metu rašytoja Gaja Guna Eklė pristatys savo knygą „Brolis, kurio nereikėjo“. Ši knyga dalyvavo akcijoje „Metų knygos rinkimai“ ir jau antrus metus iš eilės patenka į skaitomiausių vaikų knygų dešimtuką Lietuvos bibliotekose. Knygoje pasakojama apie devynmetį Gvidą, kurį vieną dieną tėvai nustebina žinia „Turėsi brolį!“. Jie, neatsiklausę sūnaus, nusprendžia įsivaikinti tokio pat amžiaus berniuką Tomą iš vaikų namų. Gvidui skaudu ir pikta, kad nei mama, nei tėtis su juo nepasitarė, berniukas nesupranta, kodėl tėvams neužtenka jo vieno. Priešindamasis tokiam tėvų poelgiui, jis ryžtasi padaryti viską, kad tik Tomas netaptų jų šeimos nariu. Susitikimo metu pristatoma kūrinio intriga, skaitomos ištraukos, vaikai įtraukiami į svarstymus apie įvaikinimą, piktas emocijas, kurios kartais mus aplanko, gyvenimiškus stebuklus, ir pagarba grįsto santykio svarbą šeimoje. Būtent su šiais dalykais susiduria pagrindinis knygos veikėjas Gvidas. Susitikimą veda rašytoja Gaja Guna Eklė, knygų vaikams „Brolis, kurio nereikėjo“, „Vitaminai mamai“ ir 2021 m. vasarį pasirodysiančios knygos „Keistuoliai“ autorė.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti