Dėmesio! Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymo Nr. ĮV-1000/V-1055, 24 punktu: Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo sausio 1 d. iki gruodžio 20 d. imtinai. Nuo 2022 m. sausio 1 iki 17 d. vyks sistemos atnaujinimo darbai ir renginių užsakymai negalės būti vykdomi.

Edukacinė programa „Misija XIX a.“

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas,Kita
Skirta klasėms: 6-12
Kaina mokiniui: 1.9 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
Vytauto Didžiojo karo muziejus
justas.motijauskas@kam.lt
8 37 320939
Aprašymas

MISIJA XIX A. Edukacinė programa, skirta 6–12 klasių mokiniams Dėmesio! Dėmesio! Kviečiame Jus į ypatingą M-I-S-I-J-Ą! Manote, kad Jūsų komanda gali įveikti neeilines kliūtis, gerai orientuotis aplinkoje, išspręsti suktas užuominas ir atsakyti į bet kurį klausimą? Tai Jūsų vieta būtent čia – Vytauto Didžiojo karo muziejuje. Aktyvus orientacinis komandinis žaidimas „Misija XIX a.“ leis pasinerti į svarbiausius XVIII a. pab., XIX a. bei XX a. pradž. Lietuvos istorijos ir karybos įvykius, susipažinti su šį laikmetį atspindinčia ekspozicija ir dirbant drauge geriau pažinti vienam kitą. Į rankas imkite „knygnešių“ maišą, raskite jame specialiai atrinktus vieną ar kitą istorinį įvykį menančius daiktus, keliaukite užuominų rodomu keliu, skenuokite QR kodus ir atsakykite į vaizdinius klausimus. Neabejokite savimi – ši misija skirta Jums.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti