Dėmesio! Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymo Nr. ĮV-1000/V-1055, 24 punktu: Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo sausio 1 d. iki gruodžio 20 d. imtinai. Nuo 2022 m. sausio 1 iki 17 d. vyks sistemos atnaujinimo darbai ir renginių užsakymai negalės būti vykdomi.

Edukacinis vaidinimas Abė ir Cėlė (Nuotolinė paslauga)

Renginio informacija
Kategorijos: Lėlių teatras
Skirta klasėms: 1
Kaina mokiniui: 3 EUR
Renginio trukmė: 35 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
VšĮ Ridikėlių mokyklėlė
ridikeliu@gmail.com
+370 601 69454
Aprašymas

Mergaitė Abigailė ir lėlė pelė Cėlė ieško pasislėpusių raidelių, kad išmokytų vaikus savo mėgstamiausią dainelę. "Abė ir Cėlė" - interaktyvus, gausus dainų ir ketureilių vaidinimas apie alfabetą-raidyną-abėcėlę, skirtas tik į naują mokslo pasaulį įžengusiems pirmokėliams. Spektaklio siužetas pateikiamas žaismingai ir interaktyviai, vaidinimo metu gyvai dainuojama, o personažai pagaminti iš kasdienybėje sutinkamų ir vaikams atpažįstamų daiktų: pieštukų, popieriaus, siūlų, popieriaus ir pan. Taip ugdomas vaikų kūrybiškumas. Po vaidinimo su vaikais diskutuojama, dėl ko verta mokytis skaityti ir rašyti, supažindinama su įvairių šalių abėcėlėmis ir raidėmis, skatinamas vaikų sąmoningumas mokytis. Spektaklio autorė ir atlikėja - profesionali aktorė Greta Dirmauskaitė. Vaidinimo su diskusija trukmė 35 min. Pedagogai gaus metodinės medžiagos pavyzdį - EGOTU sukurto leidinio "Išdykėlių abėcėlė" fragmentą.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti