Dėmesio! Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymo Nr. ĮV-1000/V-1055, 24 punktu: Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo sausio 1 d. iki gruodžio 20 d. imtinai. Nuo 2022 m. sausio 1 iki 17 d. vyks sistemos atnaujinimo darbai ir renginių užsakymai negalės būti vykdomi.

Nuo simbolio iki knygos

Renginio informacija
Kategorijos: Literatūra,Kita
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 2 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 25
Organizatorius
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka
peledziukas@biblioteka.lt
8 46 256224
Renginio adresai:
  • Klaipėdos m. sav. Klaipėda Kauno g. 49
Aprašymas

Edukacinio užsiėmimo „Nuo simbolio iki knygos“ tikslas supažindinti dalyvius su rašto atsiradimo istorija, jo raida ir įdomiais faktais. Praktiškai išbandyti senųjų rašto simbolių rašymą. Žaidimų pagalba išsiaiškinti, kokios knygos buvo tik joms atsiradus ir kaip jos tobulėjo ir kito laikui bėgant. Taip pat, susipažinti su knygų sandara, jų gamybos ypatumais (kuo skyrėsi knygų gamybos medžiaga dabar ir tik joms atsiradus?). Panagrinėti, kokios naujovės vyrauja pastaruoju metu knygų gamyboje taikant išmaniąsias technologijas bei aptarti knygų skaitymo „taisykles“ ir higieną. Edukacinis užsiėmimas sudarytas iš naudingos ir intriguojančios informacijos, kuri perduodama naudojant žaidybinius metodus bei aktyvaus dalyvių įsitraukimo į programą elementus. Šios programos metu bus siekiama dalyvius sudominti knygų pasauliu bei parodyti, kad jis gali būti labai įdomus ne tik skaitymo, bet ir kitokioje veikloje, t. y. papildytos realybės knygų naudojimas, „Išminties rakto“ paieška (viktorina). Už teisingus atsakymus vaikų laukia staigmenos! Užsiėmimo metu bus ugdomi kolektyvinio darbo įgūdžiai, kritinis mąstymas, skiepijami bendradarbiavimo principai. Atsižvelgiant į situaciją, edukacija galima vykdyti nuotoliniu būdu per pasirinktą platformą. Jos metu dalyviai išklausys, pamatys ir aktyviai diskutuos bei dalinsis savo patirtimi, atliks praktines užduotis. Visą informaciją užtvirtins atsakinėdami į viktorinos klausimus, spręsdami kryžiažodį.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti