Dėmesio! Kvietimas teikti paraiškas kultūros paso paslaugų atrankai vyks nuo 2022 06 01 (10 val.) iki 2022 06 14 (17 val.)

Keramikos dirbtuvės „Molio meistrai“

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 1-7
Kaina mokiniui: 7 EUR
Renginio trukmė: 50 min.
Plačiau: www.silutekpc.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 33
Organizatorius
Šilutės kultūros ir pramogų centras
siluteskultura@gmail.com
8 441 77113
Aprašymas

Ką tik buvęs molio gabalu – o dabar gražiu dubeniu ar arbatos puodeliu! Pirma pažintis su moliu gali būti kiek purvina ir nedrąsi, tačiau rezultatas nustebins, o pažinimo džiaugsmas ilgai neišdils iš atminties. Kūryboje nėra taisyklių – svarbiausia, kad jūsų pačių rankomis pasigamintas molinukas teiktų pasididžiavimo jausmą ir būtų mielas sau. Edukacijos metu turėsite galimybę pasimokyti žiesti molio žiedimo staklėmis, sužinosite, kuo ypatinga archaiška duonos raugo bei juodoji keramika, pamatysite ir pamėginsite praktiškai panaudoti įvairius molio apdirbimo įrankius, lipdysite, dekoruosite. Kartu bendrausime, padėsime vieni kitiems kūrybiniame procese ir suprasime, kiek džiaugsmo ir gerų emocijų gali suteikti stebuklingas keramikos pasaulis. Edukaciją ves ir molio paslaptimis dalinsis ilgametę patirtį turintys, duonos raugo ir juodosios keramikos meistrai – meno kūrėjai. Kurie ne tik papasakos kuo ypatingi ir vertingi yra tokios keramikos dirbiniai, kur ir kaip jie yra naudojami šiandien, tačiau išmokys savo rankomis juos žiesti ir lipdyti. Darbas su moliu – tai lyg savotiška meditacija, kuri įtraukia, sužadina tyrinėjimo malonumą, o ilgainiui gali virsti ir mėgiamu užsiėmimu. Šis kruopštus, dėmesio ir atidumo reikalaujantis darbas nukreips vaikų mintis, atitrauks juos nuo kasdienėje aplinkoje patiriamų negandų ir neigiamų emocijų. Padės atrasti savyje kūrybiškumo, savarankiškumo, pasitikėjimo, gebėjimo realizuoti sumanymus nuo pradžios iki galo, net jei procese teks spręsti iškilusias problemas. Mokinių pagaminti molio dirbiniai vėliau bus išdegti specialioje krosnyje, pagal pageidavimą padengti glazūra ir grąžinti kiekvienam edukacijos dalyviui, kaip ilgaamžiai simboliniai pačių pasigaminti suvenyrai.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti