Stebuklingas Advento metas

Renginio informacija
Kategorijos: Etninė kultūra
Skirta klasėms: 5-8
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 1 - 28
Organizatorius
Ukmergės kultūros centras
taukultura@gmail.com
+370 646 90776
Renginio adresai:
  • Ukmergės r. sav. Taujėnai Mūšos g. 3
Paslaugų teikėjo pastaba: Jei kalendoriuje nurodytas edukacinio užsiėmimo laikas Jums netinkamas, prašome susisiekti su mumis telefonu tel. 8 646 90776. Galime atvykti į Ukmergės miesto mokyklas.
Aprašymas

Edukacijos „Stebuklingas Advento metas“ metu dalyviai bus supažindinti su adventinių vainikų istorija ir simbolika pasaulyje bei Lietuvoje. Visi kartu prisiminsime Advento papročius bei tradicijas. Moksleiviai pamatys skirtingas vainikų gamybos technikas ir būdus, susipažins su pačiomis įvairiausiomis, natūraliomis priemonėmis, kurios gali būti naudojamos Advento vainikui. Edukacija siekiama suteikti moksleiviams žinių ir įgūdžių patiems išmokti pasigaminti Advento vainiką, paskatinti domėjimąsi papročiais ir tradicijomis, turiningai ir prasmingai išnaudoti savo laisvalaikį ilgais žiemos vakarais, ugdytis saviraišką ir kūrybiškumą bei didžiuotis Lietuvos etnine kultūra.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti