Edukacinis žygis Paneriuose: nuo seniausio tunelio iki Napoleono lobių

Renginio informacija
Kategorijos: Architektūra,Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 8-12
Kaina mokiniui: 7 EUR
Renginio trukmė: 180 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 35
Organizatorius
VšĮ Gatvės gyvos
rasa@gatvesgyvos.lt
+370 646 18315
Renginio adresai:
  • Vilniaus m. sav. Vilnius Titnago g. 6
Paslaugų teikėjo pastaba: Jei kalendoriuje nerandate Jums tinkamo laiko, susisiekite su mumis ir suderinsime galimybes. Registruojantis pastabų laukelyje prašome nurodyti ekskursijoje dalyvausiančios vaikų grupės amžių.
Aprašymas

Tai visapusiškai turiningas maršrutas, nes jame vienas kitą keičia gamtos ir miesto kraštovaizdžiai, o lankomi objektai susiję su technika, karyba, architektūra, fotografija ir religija. Paneriai – pati didžiausia Vilniaus miesto seniūnija pagal plotą, tačiau mažiausia pagal gyventojų skaičių, todėl čionai slypinčius istorijos turtus yra pažinusi tik labai siaura smalsuolių grupė. Į objektų sąrašą patenka vienas įspūdingiausių Lietuvoje technikos paminklų Panerių geležinkelio tunelis, medinėmis vilomis užstatyta prieškario miesto-sodo tipo gyvenvietė, senasis akmeninis Vilniaus–Kauno kelias, Antrojo pasaulinio karo įvykius menantis Panerių memorialas, 1831 m. sukilimo mūšio vieta ir ne tik. Šis žygis moksleiviams leis subalansuoti šiokį tokį fizinį krūvį (nueisime apie 8–9 km) su įdomia istorine informacija bei išties įspūdingais reginiais.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti