Dėmesio! Kvietimas teikti paraiškas kultūros paso paslaugų atrankai vyks nuo 2022 06 01 (10 val.) iki 2022 06 14 (17 val.)

Susipažinimas su lietuviškos duonos gamybos keliu konstruojant su Lego

Renginio informacija
Kategorijos: Kita
Skirta klasėms: 1-7
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Plačiau: www.bricks4kidz.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
VšĮ "Edukaciniai renginiai"
galekniene@bricks4kidz.com
+370 652 85424
Paslaugų teikėjo pastaba: Mažiausias pamokų skaičius - 2 pamokos vienoje mokykloje. Kiekviena edukacija derinama individualiai: data, pamokų pradžios laikas, tad prieš rezervuojant laiką, būtina susisiekti telefonu.
Aprašymas

BRICKS4KIDZ edukacinis renginys supažindins vaikus su lietuviškos duonos gamybos keliu ir kultūriniu bei tautiniu paveldu per konstravimą su LEGO. Vaikai ne tik įgis kultūrinių, tautinių žinių, bet ugdys kūrybiškumą, kritinį mąstymą, bendradarbiavimą ir kompleksiškai ruošis ateičiai. Konstruosime vėjo malūną, diskutuosime apie duonos gamybos procesą. Per potyrį konstruojant modelius, vaikai lengviau įsisąmonins lietuviškos duonos gamybos procesą ir kultūrinį pavedą. Jie supras duonos gamybos procesą senovėje, kaip tai buvo svarbu mūsų protėviams. Mes tikime, kad vaikai mokosi geriausiai per veiklą, kuri skatina jų smalsumą ir kūrybiškumą, LEGO yra puiki priemonė įgyvendinti šį tikslą.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti