Dėmesio! Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymo Nr. ĮV-1000/V-1055, 24 punktu: Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo sausio 1 d. iki gruodžio 20 d. imtinai. Nuo 2022 m. sausio 1 iki 17 d. vyks sistemos atnaujinimo darbai ir renginių užsakymai negalės būti vykdomi.

„Prieš 1000 metų ir šiandien. Piešiu ant stiklo“

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė
Skirta klasėms: 6-12
Kaina mokiniui: 15 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 5 - 20
Organizatorius
„Vitražo manufaktūra“
info@stainedglass.lt
8 5 2121202
Aprašymas

Kviečiame išbandyti ilgaamžią tapybos ant stiklo techniką geležies oksidu. Programos metu vyksta ekskursija po unikalius XVI a. požemius. Jos metu supažindinama su stiklo ir vitražo meno istorija, senaisiais įrankiais, bei įranga, taip pat vitražo gamybos būdais. Praktinės dalies metu ant stiklo paviršiaus juodu, kontūriniu dažu yra formuojamas piešinys. Vaizduojami istoriniai simboliai, heraldiniai elementai, stiklininkystės amate naudotos išskirtinės detalės, motyvai... Analizuojamos stiklo dekoro ir tapybos subtilybės. Vėliau stiklas, išpieštas oksidu, yra dedamas į krosnį ir 650 laipsnių temperatūroje yra prikepamas prie paviršiaus. Po išdegimo, sukurti unikalūs gaminiai iš stiklo, perduodami autoriams.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti