Dėmesio! Kvietimas teikti paraiškas kultūros paso paslaugų atrankai vyks nuo 2022 06 01 (10 val.) iki 2022 06 14 (17 val.)

Susipažink su Lietuvos transporto raida konstruojant su LEGO

Renginio informacija
Kategorijos: Kita
Skirta klasėms: 1-6
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Plačiau: www.bricks4kidz.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
VšĮ "Edukaciniai renginiai"
galekniene@bricks4kidz.com
+370 652 85424
Paslaugų teikėjo pastaba: Mažiausias pamokų skaičius - 2 pamokos vienoje mokykloje. Kiekviena edukacija derinama individualiai: data, pamokų pradžios laikas, tad prieš rezervuojant laiką, būtina susisiekti telefonu.
Aprašymas

BRICKS4KIDZ edukacinis renginys supažindins su Lietuvos transporto raida ir kultūriniu bei tautiniu paveldu per konstravimą su LEGO. Vaikai ne tik įgis kultūrinių, tautinių žinių, bet ugdys kūrybiškumą, kritinį mąstymą, bendradarbiavimą ir kompleksiškai ruošis ateičiai. Konstruosime arklį su vežimu, garvežį, automobilį ir dar daugiau. Per šį potyrį vaikai supras kaip vystėsi Lietuvos transportas, kokią kultūrinę ir tautinę vertę jis turi. Jie supras transporto raidos svarbą šalies vystymuisi, tam laikmečiui būdingus kultūrinius aspektus, skirtingų transporto rūšių veikimo principus. Mes tikime, kad vaikai mokosi geriausiai per veiklą, kuri skatina jų smalsumą ir kūrybiškumą, LEGO yra puiki priemonė įgyvendinti šį tikslą.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti