DĖMESIO! Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo 2022 m. sausio 1 d. iki 2022 m. gruodžio 20 d. imtinai

Stiklo karoliukų apyrankės kūrimas

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 1-8
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
Angelo muziejus
angelomuziejus@gmail.com
+370 694 74249
Renginio adresai:
  • Šiaulių m. sav. Šiauliai Aušros al. 48
Paslaugų teikėjo pastaba: Gerbiami mokytojai, būtume labai dėkingi, jei registruodami klases, pasirinktumėte bent 2 užsiėmimus (Šiaulių rajone) ir 3 ar daugiau - bet kurioje Lietuvos vietovėje. Vienu metu galime vesti užsiėmimus 2-3 skirtingose moksleivių klasėse.
Aprašymas

Tikslas - supažindinti su stiklo atsiradimo ištakomis, jo apdirbimo technologija ir būdais, įvairių laikotarpių, skirtingomis apdirbimo technikomis sukurtais stiklo gaminiais bei susikurti stiklo karoliukų apyrankę. Supažindinti moksleivius su stiklo dirbinių raida skirtingais laikotarpiais, skirtingose kultūrose. Išvystyti diskusiją, kuri skatintų moksleivius kritiškai mąstyti, apdoroti gautą informaciją, palyginti ją su jau turimomis asmeninėmis žiniomis apie stiklo medžiagą ir jo gaminius. Moksleiviai sužinos už kiek stiklinių karoliukų buvo galima įsigyti vištą, avelę ar karvę. Bus parodyta dokumentinio filmo, pristatančio stiklo apdirbimo technologijas, trumpa ištrauka. Pasinaudodami pateiktomis medžiagomis, moksleiviai susikurs stiklo karoliukų apyrankę. Edukacinės programos turinys adaptuojamas pagal skirtingas moksleivių amžiaus grupes.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti