Kino seansas moksleiviams, pasirenkamas iš tokių filmų kaip: Silvana, Baigiamieji egzaminai, Jūsų Vincentas, Lumiere!, Mokinys, Ką žmonės pasakys, Gražuolė ir Sebastianas, Berniukas ir pasaulis, Maja ir kt. (Nuotolinė paslauga)

Renginio informacija
Kategorijos: Kinas
Skirta klasėms: 1-12
Kaina mokiniui: 4 EUR
Renginio trukmė: 120 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 1 - 500
Organizatorius
Kino pavasaris
ieva.s@kinopavasaris.lt
+370 629 90368
Aprašymas

VŠĮ „Kino pavasaris“ per ilgus metus ne tik suformavo tikslingą filmų programą, pelnė tarptautinės bendruomenės pripažinimą, bet ir subūrė ištikimų žiūrovų ratą. Edukuodama žiūrovus kokybiškesniu kinu nei siūlo pramoginis didžiųjų kino teatrų repertuaras, organizacija ir toliau siekia auginti autorinį kiną besirenkančią auditoriją ir taip vystyti geresnę kino kultūrą Lietuvoje. Todėl siūlo šią paslaugą ir kviečia 1-12 klasių moksleivius rinktis autorinį pasaulyje pripažintą (filmai apdovanoti didžiausiuose ir garsiausiuose festivaliuose, įvertinti pasaulyje pripažintų kritikų ir kt.) kiną. Mokytojai ir moksleiviai gali rinktis filmą iš organizatorių pateikto sąrašo, kuris nuolatos bus atnaujinamas. Išsirinkus dominantį filmą, paslaugos teikėjas gali suplanuoti pristatymą prieš, ar aptarimą po filmo, vedamą profesionalaus moderatoriaus. Filmą bus galima rinktis paslaugų tiekėjo siūlomoje namų kino platformoje ir žiūrėti moksleiviams patogiu metu. Filmų programų sudarytojai, diskutuodami su vaikų ugdymo specialistais, parenka moksleiviams specialiai jų amžiaus grupei tinkančius filmus, atsižvelgiant į raidos ypatumus.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti