Augu su KINO PAVASARIU (Nuotolinė paslauga)

Renginio informacija
Kategorijos: Kinas
Skirta klasėms: 1-12
Kaina mokiniui: 4 EUR
Renginio trukmė: 120 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 1 - 500
Organizatorius
Kino pavasaris
benas@kinopavasaris.lt
+370 680 17798
Aprašymas

„KINO PAVASARIS, rodydamas kruopščiai atrinktus kokybiškus kino filmus, siekia edukuoti autorinį kiną besirenkančius žiūrovus, supažindinti juos su aktualiais aukštos kinematografinės vertės filmais ir taip puoselėti kino kultūrą Lietuvoje. Šiuo tikslu siūlome paslaugą „Augu su KINO PAVASARIU“ ir kviečiame 1-12 klasių moksleivius pasitelkiant kiną kaip priemonę plėsti akiratį bei ugdyti svarbiausias kompetencijas (asmenines, socialines, kūrybines, dalykines, komunikavimo, iniciatyvumo, pažinimo ir kt.), renkantis pasaulinį pripažinimą pelniusius ir kritikų įvertinimų sulaukusius autorinio kino filmus jaunimui aktualiomis temomis.
„Augu su KINO PAVASARIU“ naudoja kiną kaip stiprų mokymo(si) išteklių ir per malonią filmų žiūrėjimo patirtį ugdo tokias jaunimo savybes kaip jautrumas, sąmoningumas, kūrybiškumas, kritinis mąstymas, gebėjimas reflektuoti ir pan., taip pat moko komandinio darbo, daugiakultūrinio dialogo, aplinkos stebėjimo bei supratimo ir kt. KINO PAVASARIO rekomenduojami filmai atliepia jaunimui aktualias temas, tokias kaip draugystė, empatija, patyčios, klimato kaita ir kt. Filmai žiūrimi nuotoliniu būdu KINO PAVASARIO platformoje https://filmai.kinopavasaris.lt (klasėje arba namuose). Filmo žiūrėjimo patirčiai pastiprinti ir jaunajam žiūrovui visapusiškai ugdyti po filmo peržiūros, pasitelkiant paslaugos organizatoriaus parengtas gaires bei interaktyvias užduotis, iš anksto atsiųstas el. paštu, mokytojai kviečiami drauge su moksleiviais diskutuoti ir analizuoti peržiūrėtą filmą.
Mokytojai ir moksleiviai gali rinktis kino seansą iš tokių KINO PAVASARIO filmų kaip „Silvana“, „Baigiamieji egzaminai“, „Jūsų Vincentas“, „Lumiere!“, „Mokinys“, „Ką žmonės pasakys“, „Gražuolė ir Sebastianas“, „Berniukas ir pasaulis“, „Maja“ ir kt. Filmų sąrašas nuolat atnaujinamas.
Dėl filmų rekomendacijų pagal Jūsų poreikius maloniai kviečiame susisiekti su paslaugos organizatoriaus nurodytu kontaktiniu asmeniu.“

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti