Pasakiškos „Mėlynojo karoliuko“ kelionės (Nuotolinė paslauga)

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas,Daugiakultūriškumas
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 4 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Plačiau: pasakosaugimui.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
Akvilė Sadauskienė
akvile.sadauskiene@gmail.com
+370 603 35149
Paslaugų teikėjo pastaba: Dėkojame, kad atkreipėte dėmesį į mūsų programą! Jums patogiausias datas ir laiką maloniai prašome derinti tel. +37060335149. Visų saugumui ir patogumui „atvykstame“ į Jūsų pasirinktą nuotolinio darbo platformą. Nuorodos maloniai laukiame adresu: akvile.sadauskiene@gmail.com, dieną iki renginio.
Aprašymas

Sumanymo „Pasakos augimui. Asmenybės ugdymo užsiėmimai” ugdymo pasakomis iniciatyva „Pasakų iššūkis“ per du metus sudomino šimtus pedagogų ir tūkstančius mokinių. 2020 metais, sėkmei paraginus, buvo parengtas ir išleistas metodinis leidinys „Mėlynasis karoliukas“. Knygelės rengėjos, sudarytojos ir leidėjos Akvilės Sadauskienės viltis leidinio įvadiniame žodyje, „kad pasakiškos kelionės po tolimas svečias šalis ir kultūras padėtų atrasti tauresnį ir geresnį save ir tą, kuris šalia, kad atvertų sutverto pasaulio grožį ir nekiltų noras jo ardyti, ir kad kelias bei takeliai visada parvestų į gimtą kraštą, neleistų jo pamiršti, kad vertintume žemę, po kurią vaikščiojame, ir suprastume, kad kitur laimės nerasime, jei jos neturėsime savyje“ išsipildė – „Mėlynasis karoliukas“ ir pasakos tapo įtraukia pamokų rutina, vaikų laukiama, o mokytojų – vertinama. Nuotolinės edukacijos „Pasakiškos „Mėlynojo karoliuko“ kelionės“ –tarsi paskutinės minutės bilietas nespėjusiems, nepatekusiems į pažintinę pasakų kelionę, nešančią per įvairias kultūras, praturtinančią socialiniais, emociniais gebėjimais, net nejučiomis, bet labai noriai, pilnomis rieškutėmis semiant tinkamo elgesio apraiškas. Arba priešingai, – tai dar viena galimybė susitikti su tais nuostabiais smalsuoliais, kuriems pasakų niekada negana... „Stebuklingų burtų“ dėka, vaikai „keliaus“ po įvairias pasaulio kultūras atspindinčias pasakas, kuriose bus visko, – gėrio ir blogio, išminties ir linksmybių, neįtikėtinų stebuklų, tiesos ir neteisybės, o svarbiausia – to, ko mums gyvenime labai dažnai prisireikia, – drąsos, kantrybės, pagarbos bei atjautos. Programos dalyviai išplės savo kultūrinį akiratį, pažins svečius kraštus ir turės galimybę geriau pažinti save bei atrasti margą gražų pasaulį, kuriame mums tenka laimė gyventi. Taip pat supras, kad pasakų stebuklai gali vykti ir gyvenime, jei tik nepamiršime, „stebuklingų“ žodžių ar mažų, didelėmis galinčių virsti, savo galių.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti