Spektaklis-pasaka iš J.Basanavičiaus tautosakos bibliotekos Kaip žvejys į dangų ėjo ir pokalbis su kūrėjais (Nuotolinė paslauga)

Renginio informacija
Kategorijos: Lėlių teatras,Etninė kultūra
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 20 - 30
Organizatorius
Stalo Teatras
sniegamuza@gmail.com
+370 698 02833
Aprašymas

Pasaka "Kaip žvejys į dangų ėjo" apie vieną žvejį, kuris norėdamas "išsipirkti" mylimąją, keliauja į kitą pasaulį ir atlieka įvairias užduotis. Ir drąsiai perėjęs jam nepažįstamą pasaulį grįžta ir laimi išsvajotąją merginą. Pasaka sekama nuotoliniu būdu, teatralizuotai, pasitelkus minimalistines lėles, pagamintas iš jūros išplukdytų medžio gabalėlių, įvairius objektus ir gyvą muziką, atliekamą kanklėmis, įvairiais perkusiniais ir pučiamaisiais instrumentais. Dirbant su šia medžiaga buvo konsultuotasi su filologijos mokslų daktare, profesore Bronislava Kerbelyte. Ji teigia, kad pasakose išsamiai apibūdinamas žmogus ir jo siekiai, keliamos amžinos problemos. Kam reikalingas toks pasakų sekimas? Pasak profesorės, nutolę nuo pasakų žmonės dažnai neranda progų pamąstyti apie gyvenimą ir žmonių tarpusavio sąntykius, pamiršta paklausti pasakų patarimo ir daug ką iš jų sužinoti apie protėvius, žmogaus prigimtį ir tą žinojimą perduoti savo vaikams. Po spektaklio žiūrovų pageidavimu vyks pokalbis su spektaklio kūrėjais. Paslauga skirta supažindinti vaikus su J.Basanavičiaus surinkta tautosaka, pademonstruoti ir įkvėpti, kad ir vaikai teatralizuotai sektų pasakas mokykloje, namuose.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti