Dėmesio! Mokinių skaičius užkrautas iš mokinių registro, kiekvienam mokiniui skiriant 12 EUR. Daugiau info pateikta DUK.

Muzikinė pasaka „Kaip ežiukas chorą būrė“ (Nuotolinė paslauga)

Renginio informacija
Kategorijos: Muzika,Dramos teatras
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 3 EUR
Renginio trukmė: 50 min.
Plačiau: www.polifonija.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
Koncertinė įstaiga Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“
julija@polifonija.lt
+370 651 40645
Aprašymas

Muzikinė pasaka „Kaip ežiukas chorą būrė“ – istorija apie vienišą ežiuką, išėjusį į mišką ieškoti linksmumo. Pagrindinis herojus sutinka daug dainuojančių draugų. Supratęs, kas tai yra choras ir kaip smagu visiems kartu dainuoti, ežiukas pats užsinori tokį suburti. Jis sukvietė draugėn miško žvėris ir po visą pavasarį trukusių repeticijų, kartu su edukacijos dalyviais ir personažais - uždainavo... Edukacijos metu linksmas daineles atliekantys miško žvėreliai kviečia vaikučius keliauti per visus keturis metų laikus. Žaisminga forma pateiktame spektaklyje-koncerte vaikai sužino, kas yra choras, solistas, dirigentas, choras „Polifonija“, pamato, kaip iš tiesų vyksta užkulisinis choro darbas. Pasaką skaito Šiaulių dramos teatro aktorius Vladas Baranauskas, edukaciją veda muzikos pedagogė, profesionali "Polifonijos" dainininkė. Dainelių atlikėjas – Šiaulių valstybinis kamerinis choras ,,Polifonija". Tikslas – supažindinti ikimokyklinio ir pradinio amžiaus vaikus su tokiomis sąvokomis kaip solistas, choras, dirigentas, repeticijos, choras „Polifonija“, į nuotolinio ugdymo procesą įtraukti aktyvų mokinių muzikinį lavinimą. Uždaviniai: pasitelkiant teatralizuotą muzikinę pasaką pažindinti ir ugdyti vaikų žinias apie chorinės muzikos sąvokas, per žaidimų ir pratimų formas įtraukti vaikus į edukacijos veiklą.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti