Dėmesio! Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymo Nr. ĮV-1000/V-1055, 24 punktu: Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo sausio 1 d. iki gruodžio 20 d. imtinai. Nuo 2022 m. sausio 1 iki 17 d. vyks sistemos atnaujinimo darbai ir renginių užsakymai negalės būti vykdomi.

Pasivaikščiojimas po Vilnių meno kūriniuose (Nuotolinė paslauga)

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Fotografija
Skirta klasėms: 7-10
Kaina mokiniui: 1 EUR
Renginio trukmė: 75 min.
Plačiau: www.ndg.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 5 - 30
Organizatorius
Nacionalinė dailės galerija, Lietuvos nacionalinis dailės muziejus
edukacija@ndg.lt
8 5 2195961
Aprašymas

"Pasivaikščiojimas po Vilnių meno kūriniuose" - užsiėmimas jauniesiems miesto gyventojams ir visiems besidomintiems, kokie menininkai gyveno ir gyvena Vilniuje, kurios miesto vietos jiems labiausiai rūpėjo, kurias net įamžino savo kūriniuose. Vilnius keičiasi kasdien, ar įdomu pamatyti, kaip jis atrodė prieš 100 metų, kas išliko, o kas neatpažįstamai pasikeitė? Kaip tikri detektyvai seksime Vilniuje gyvenusių menininkų takais ir kursime klasės virtualų žemėlapį, sujungiantį garsiausių Lietuvos menininkų ir mokinių maršrutus. Užsiėmimo prisijungimo nuorodą atsiųsime po jo užsakymo.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti