Dėmesio! Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymo Nr. ĮV-1000/V-1055, 24 punktu: Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo sausio 1 d. iki gruodžio 20 d. imtinai. Nuo 2022 m. sausio 1 iki 17 d. vyks sistemos atnaujinimo darbai ir renginių užsakymai negalės būti vykdomi.

Maršrutas Žaliasis tiltas - NDG (Nuotolinė paslauga)

Renginio informacija
Kategorijos: Architektūra,Skulptūra
Skirta klasėms: 8-12
Kaina mokiniui: 1 EUR
Renginio trukmė: 75 min.
Plačiau: www.ndg.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 5 - 30
Organizatorius
Nacionalinė dailės galerija, Lietuvos nacionalinis dailes muziejus
edukacija@ndg.lt
8 5 2195961
Aprašymas

Maršrutas nuo Žaliojo tilto iki Nacionalinės dailės galerijos - trumpas, bet pilnas neatskleistų istorijų. Eidami juo sutiksime meno kūrinius, pasakojančius ir apie tragiškus XX a. įvykius, ir apie lietuvių liaudies dainas, ir apie keliones į kosmosą. Daugiau šių kūrinių autorių darbų ieškoti užsuksime į Nacionalinę dailės galeriją, o ten viena skulptūra užduos tikrą galvosūkį - kaip kelių metrų dydžio darbas "sutilpo" į nedidelę ekspozicijos erdvę? Susitikimo metu nueisime dar vieną - kūrybinį - kelią: nuo skulptūros eskizo iki jos maketo sukūrimo ir geriausios miesto vietos jai paieškos. Visai šiai kelionei reikės tik balto ir spalvoto popieriaus, piešimo priemonių, žirklių ir daug daug smalsumo! Užsiėmimo prisijungimo nuorodą atsiųsime po jo užsakymo.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti