Dėmesio! Kvietimas teikti paraiškas kultūros paso paslaugų atrankai vyks nuo 2022 06 01 (10 val.) iki 2022 06 14 (17 val.)

Edukacinis užsiėmimas Kalbantys paveikslai (Nuotolinė paslauga)

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė
Skirta klasėms: 1-12
Kaina mokiniui: 3 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Plačiau: www.menopolis.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 32
Organizatorius
Šiaulių dailės galerija
info@menopolis.lt
+370 682 62232
Aprašymas

Šiuolaikiniame vaizdų kupiname pasaulyje labai svarbu suvokti, ką kiekvienas vaizdas mums nori pasakyti, kokią istoriją jis slepia, kaip ją perskaityti ir galbūt sukurti savąją pasakojimo versiją. Kiekvienas turime unikalią asmeninę patirtį, todėl ir meno kūrinius galime matyti ir interpretuoti skirtingai. Edukacinio užsiėmimo "Kalbantys paveikslai" metu dalyviai supažindinami su galerijoje eksponuojamais įvairių menininkų, taip pat su modernaus ir šiuolaikinio meno kūrėjų kūriniais, jų raiškos įvairove, mokosi atrasti ir kritiškai vertinti meno kūrinius. Ką gali papasakoti kiekvienas paveikslas? Iš ko jis sudarytas? Kaip jį suvokti? Kokią žinutę jis mums siunčia? Praktinės nuotolinės veiklos metu dalyviai kviečiami įvairiais žaidybiniais metodais ieškoti vaizdo ir pasakojimo jungčių, atrasti svarbiausius paveikslų kodus, atlikti kūrybines tiriamąsias užduotis pagal parengtą vaizdinę medžiagą. Dirbtuvių metu vaikai kviečiami tyrinėti kūrinių raišką atliekant įvairias užduotis, kurios padeda ugdyti pastabumą meninei raiškai, kūrinių temoms, simboliams ir prasmei. Atlikus tokias įsižiūrėjimo bei vaizduotės skatinimo užduotis, vaikai ima drąsiau kabėti apie kūrinius, pamato, kad neverta bijoti šiuolaikinio meno, o tokių kūrinių analizavimas ir dekonstravimas gali būti įdomus žaidimas. Čia svarbus yra ir emocinio intelekto ugdymas, savęs pažinimo per meno kūrinį apsektas. Atradus kelią į meno pasaulį,kiekvien as paveikslas ar meno objektas gali tapti iškalbingu, į kiekvieną vaiką prabilti asmeniškai ir per jo patirtį.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti