Kultūrinė edukacinė programa „Atverkime Vilniaus kiemelių vartus“ (Nuotolinė paslauga)

Renginio informacija
Kategorijos: Architektūra,Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 3-10
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Plačiau: www.kiveda.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 33
Organizatorius
UAB KIVEDA
info@kiveda.lt
+370 650 12607
Paslaugų teikėjo pastaba: Jei rezervacijų kalendoriuje nerandate jums tinkamos datos ar laiko - susisiekite su "KIVEDA". Individualiai suderinsime galimybes. Registruojantis nurodykite kokio amžiaus (klasės) mokiniai dalyvaus programoje.
Aprašymas

Kultūrinė edukacinė programa „Atverkime Vilniaus kiemelių vartus“ Meskime kelią dėl takelio ir pamatykime kitą Vilniaus pusę, už vartų ir storų sienų besislepiančius senamiesčio kiemelius. Gynybinės sienos likučiai, karo ženklai, skulptūros, viešieji šuliniai ir šventųjų atvaizdai. Juose virė gyvenimas, skambėjo dainos, poetų eilės, spausdinimo mašinėlių garsai, sąmokslų planai. Visi jie iki šių dienų išsaugojo savąsias paslaptis apie unitus, filaretus ir filomatus, vykusias šventes ir pasimatymus, studentų išdaigas ir profesorių suokalbius. Edukacinės programos tikslas supažindinti mokinius su unikaliu Vilniaus senamiesčio kultūros paveldu, pastatų ir kiemų formavimosi raida ir užstatymo kaita, skirtingais architektūros stiliais ir jų meninėmis detalėmis, kelių šimtų metų senumo mūro lipdymo būdais ir jo liekanomis. Išlikusiu kultūriniu praeities paveldu ir dabarties technologijomis padedančiomis jį konservuoti, atkurti ir išsaugoti. Programos metu mokiniai įtraukiami į edukacinius, teminius žaidimus, istorinis pasakojimas papildomas archyviniais dokumentais, nuotraukomis. Mokiniai skatinami tyrinėti ir ugdyti dėmesingumą juos supančiai aplinkai, naudodamiesi jiems suteikta papildoma medžiaga įsivaizduoti praeities miestą bei jame vykusius pokyčius, vertinti ir saugoti kultūros ir architektūros paveldą, domėtis Vilniaus praeitimi ir dabartimi. Edukacinės programos turinys ir forma pritaikoma individualiai pagal amžiaus grupę.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti