Dėmesio! Vadovaujantis Kultūros paso paslaugų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos kultūros ministro ir Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymu Nr. ĮV-1000/V-1055 „Dėl Kultūros paso paslaugų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas), 59 punktu Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos iki gruodžio 20 dienos imtinai. Paslaugos, kurių statusas patvirtinta arba laukia patvirtinimo po gruodžio 20 d. bus sistemos atšauktos.

Švenčių akademija (Nuotolinė paslauga)

Renginio informacija
Kategorijos: Kita
Skirta klasėms: 3-6
Kaina mokiniui: 2 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 20 - 30
Organizatorius
Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka
info@silalesbiblioteka.lt
8 449 74297
Paslaugų teikėjo pastaba: Renginio „Švenčių akademija“ dalyje „Aš pats“ pateikiama video gimtadienio torto gaminimo bei šventės lauko erdvėje, gamtoje vardinių indų, puodelių gamyba iš molio, medžiaga. Rudeniop siūloma rinktis ne tik gimtadienio šventės tema, bet ir Mažųjų vaikų Velykėlių, Kalėdinės šventės temas.
Aprašymas

Užsiėmimo metu vaikai išmoks meninio ugdymo, plės dvasinių vertybių akiratį, tobulins jausminį, socialinį intelektą, meninę saviraišką, bendrystės (šventės metu) estetinį skonį. Dalyviai bus supažindinti su gimtadienio ir kitomis vaikų šventėmis, jų svarba, tradicijomis. Šis užsiėmimas – tai įdomi netradicinė pamoka gražaus elgesio abėcėlei išmokti, stalo paruošimo, jo serviravimo, susipažinimo su indais ir įrankiais, jų paskirtimi. Edukacinis užsiėmimas suteiks vaikams kūrybinės laisvės, kurio metu jie gamins papuošalus, įvairių švenčių erdvių papuošimus, gamins įvairius karpinius bei žaislus. Tai puiki veikla, kurios metu stiprinami ir smulkiosios motorikos gebėjimai. Užsiėmimo pabaigoje vyks aptarimas, minčių pasidalinimas apie šventę pasiruošiu „Aš pats“.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti