Dėmesio! Mokinių skaičius užkrautas iš mokinių registro, kiekvienam mokiniui skiriant 12 EUR. Daugiau info pateikta DUK.

Lietuviškų trumpametražių filmų programa Tik tarp mūsų (Nuotolinė paslauga)

Renginio informacija
Kategorijos: Kinas
Skirta klasėms: 10-12
Kaina mokiniui: 4 EUR
Renginio trukmė: 86 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
Lithuanian Shorts
agency@filmshorts.lt
+370 623 67793
Paslaugų teikėjo pastaba: Programos anonsas - https://bit.ly/tik_tarp_musu_anonsas. *Norėdami užsakyti filmų peržiūrą kitu laiku nei nurodyta - paskambinkite kontaktiniu telefono numeriu.
Aprašymas

„Tik tarp mūsų” - tai talentingų lietuvių moterų kūrėjų filmų programa, kurioje raginama įsiklausyti į save, pažinti mus supančią aplinką bei joje užkoduotus santykius. Keturių trumpametražių filmų programoje pristatomos istorijos labai kontrastingos – prabylančios apie vienatvę, tėvų ir vaikų santykius, mūsų vidinius balsus ir tolimą meilę. Visi programos filmai yra kruopščiai atrinkti ir aktualūs jaunajai kartai, nes filmai sukurti naujosios kartos filmų kūrėjų, jų darbuose vaizduojamos situacijos ir kuriami pasauliai yra įtaigūs, su jais lengva susitapatinti. „Tik tarp mūsų” skatina kritinį mąstymą ir konstruktyvią diskusiją po peržiūros tokiomis svarbiomis ir šių dienų žiniasklaidoje stipriai rezonuojančiomis temomis - santykiai šeimoje, dviejų moterų neįmanoma meilė, psichinė ir emocinė žmogaus sveikata bei apsunkinta senatvė. Programoje pristatomi skirtingų žanrų darbai - vaidybiniai ir dokumentiniai, o tai, kad istorijos pasakojamos trumpametražio filmo formate leidžia mokiniams aktyviai išlaikyti dėmesį iki pat programos pabaigos. Šia programa siekiama ne tik populiarinti lietuvišką kiną ir supažindinti mokinius su naujosios kartos lietuvių kūrėjų darbais, bet ir skatinti mokinių kultūrinių, socialinių ir emocinių patirčių įvairovę. Filmai buvo rodyti sausį vykusio 14-ojo Vilniaus tarptautinio trumpųjų filmų festivalio nacionalinėse konkursinėse programose. Filmų programa rodoma saugioje internetinėje platformoje.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti