Dėmesio! Vadovaujantis Kultūros paso paslaugų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos kultūros ministro ir Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymu Nr. ĮV-1000/V-1055 „Dėl Kultūros paso paslaugų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas), 59 punktu Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos iki gruodžio 20 dienos imtinai. Paslaugos, kurių statusas patvirtinta arba laukia patvirtinimo po gruodžio 20 d. bus sistemos atšauktos.

Kartą senojoje Klaipėdoje… (Nuotolinė paslauga)

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 1 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 35
Organizatorius
Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus padalinys Prano Domšaičio galerija
domsaicio.edukacija@lndm.lt
+370 615 67288
Paslaugų teikėjo pastaba: Jeigu kalendoriuje nerandate sau tinkamo laiko, susisiekite su mumis telefonu +370 615 67288 arba +370 46 410421, kad galėtume kartu susitarti dėl laiko edukaciniam užsiėmimui.
Aprašymas

Prekeiviai iš tolimųjų kraštų ir artimiausių kaimų atkeliaudavo į senosios Klaipėdos turgų laivais ir vežimais, sklidinais nuostabiausių daiktų. Bet vieną dieną turguje prasidėjo keisti įvykiai… Prano Domšaičio galerijos edukacinis užsiėmimas „Kartą senojoje Klaipėdoje“ iš ciklo „Pasakos muziejuje. Kas muziejuje gyvena?“ kviečia ne tik pamatyti pasaką, sukurtą pagal galerijos taikomosios dekoratyvinės dailės parodos eksponatus, bet ir patiems tapti nuotaikingų senojo turgaus istorijų dalyviais.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti