Dėmesio! Mokinių skaičius užkrautas iš mokinių registro, kiekvienam mokiniui skiriant 12 EUR. Daugiau info pateikta DUK.

Edukacinė programa „Partizanų ginklai“ (Nuotolinė paslauga)

Renginio informacija
Kategorijos: Kita
Skirta klasėms: 7-12
Kaina mokiniui: 1 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
Vytauto Didžiojo karo muziejus
justas.motijauskas@kam.lt
8 37 320939
Paslaugų teikėjo pastaba: Nerandate tinkamo užsiėmimo laiko? Kyla klausimų apie edukacinę programą? Drąsiai skambinkite mums ir aptarsime visus klausimus. (8 37) 32 09 39
Aprašymas

Laisvė ir Nepriklausomybė – žodžiai, įaugę į kraują kiekvienam lietuviui ir labai brangiai kainavę. Laisvės kovose būta daug žmonių, nepabūgusių į rankas paimti ginklą, stoti į kovą net ir prieš stipresnį priešą bei paaukoti savo gyvybę. Kokios idėjos vedė į priekį pokario partizanus? Kokius ir iš kur gautus ginklus rezistentai atsuko prieš Lietuvą okupavusius pavergėjus? Akimirkai „įšokite“ į partizano batus, sužinokite, kokie iššūkiai kildavo kelerius metus gyvenant požeminiame bunkeryje, pamatykite tikrus, iki šių dienų išsaugotus ginklus ir pamiklinę pilkąsias ląsteles nuspręskite, kokie daiktai buvo patys reikalingiausi prieš 75-erius metus miškų prieglobstyje už mūsų laisvę kovojusiems narsuoliams!

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti