Edukacinė pamoka: Kaip kurti geresnį pasaulį kultūringu elgesiu internete? (Nuotolinė paslauga)

Renginio informacija
Kategorijos: Kita
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 4.5 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Plačiau: www.e-etika.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 20 - 40
Organizatorius
Skaitmeninės etikos centras
rasa@e-etika.lt
+370 686 98686
Paslaugų teikėjo pastaba: Mes lanksčiai galime derintis prie Jūsų mokyklos pamokų tvarkaraščio. Susiskambinkime ir suderinsime Jums patogiausią laiką! Rasa, 868698686 Renata, 865022467
Aprašymas

Kviečiame moksleivius į kultūrinę pažintinę kelionę po skaitmeninį pasaulį! Čia kalbėsimės, kas yra interneto kultūra, kaip kiekvienas prisidedame ją kurdami ir stebėsime, kaip mūsų pasirinkimai internete gali padėti tobulėti, kurti ir daryti pasaulį geresnį. Už rankos vedamės mažuosius moksleivius į skaitmeninę kelionę, virtualią erdvę, kurioje smalsiai dairomės ne tik kaip vartotojai, bet ir kaip kūrėjai. Siekiame ne tik supažindinti su kultūringo, etiško bendravimo ypatumais internete, bet ir motyvuoti naudotis įrankiais ir priemonėmis, kurios padeda kurti geresnį internetą. Keliaujame pasipuošę kritiko akiniais – mokydamiesi atsirinkti turinį, vertinti jo kokybę, kelti klausimus, kurie padėtų atskirti pelus nuo grūdų internete. Interaktyvūs žaidimai padeda įtvirtinti naujas žinias. Edukacijos metu kalbame apie tai, kokių galių turi kiekvienas, kaip interneto turinio kūrėjas, aptarsiame tinkamo ir kultūringo elgesio internete ir realybėje ypatybes, mokomės, kaip atsirinkti vertingą turinį internete bei suprasti, kas yra skaitmeninė gerovė ir skaitmeninė higiena, kaip tai formuoja mūsų įvaizdį ir padeda kasdien jaustis gerai – ir emociškai, ir fiziškai. Tai, ką kuriame ir kuo dalinamės internete, yra mūsų neišnykstantis skaitmeninis pėdsakas. Jis, drauge su skaitmeninėmis patirtimis, yra mažo žmogaus tapatybės dalis, kurią vieni kuria sąmoningiau nei kiti. Skatiname sąmoningą kūrybą. Atskleidžiame, kad gebėjimas virtualioje erdvėje elgtis išmaniai ir atsakingai ne tik apsaugo kiekvieną nuo nepageidaujamų patirčių internete, bet ir sudaro sąlygas naudotis technologijų galimybėmis saviraiškai ir kūrybai. Edukacija augina vaikų ir jaunimo atsparumą siekiant kuo labiau sumažinti visų formų smurtą prieš vaikus, pasinaudojant išmaniosiomis technologijomis. Ji skatina etišką interneto kultūrą, prisideda mažinant patyčių mastus, ugdo kritinį mąstymą, didina sąmoningumą, stiprina vaikų ir jaunimo gebėjimus naudoti internetą kūrybingumui ir saviraiškai lavinti.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti