Edukacinė paskaita „KLIK galia: elgesio internete kultūra“ (Nuotolinė paslauga)

Renginio informacija
Kategorijos: Kita
Skirta klasėms: 5-8
Kaina mokiniui: 4.5 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Plačiau: www.e-etika.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 20 - 40
Organizatorius
Skaitmeninės etikos centras
rasa@e-etika.lt
+370 686 98686
Paslaugų teikėjo pastaba: Mes lanksčiai galime derintis prie Jūsų mokyklos pamokų tvarkaraščio. Susiskambinkime ir suderinsime Jums patogiausią laiką! Rasa, 868698686 Renata, 865022467
Aprašymas

Viso pasaulio vaikai, prisijungiantys prie interneto, turi šansą pasinaudoti pačiomis stebuklingiausiomis technologijų teikiamomis galimybėmis: skaitmeninėje erdvėje jie bendrauja, mokosi, kuria, pramogauja. Tam, kad visos šios veiklos juos AUGINTŲ plačiąja žodžio prasme, būtina ugdyti kultūringo bendravimo, sveiko naudojimosi technologijomis, kritinio mąstymo vartojant interneto turinį bei jį kuriant gebėjimus. Edukacijos metu drauge ieškome atsakymų į klausimą, ką reiškia kultūringas elgesys internete, kaip save apsaugoti ir prisidėti, kuriant pozityvią bendravimo interneto kultūrą? Kaip skaitmeninę erdvę panaudoti kūrybai ir ką svarbu apgalvoti prieš kiekvieną „klik“. Vienas iš esminių įgūdžių šiame kelyje – kritinis mąstymas, be jo – nė iš vietos. Atskleidžiame, kad gebėjimas virtualioje erdvėje elgtis išmaniai ir atsakingai ne tik apsaugo kiekvieną nuo nepageidaujamų patirčių internete, bet ir sudaro sąlygas naudotis technologijų galimybėmis saviraiškai ir kūrybai. Skatiname sąmoningą skaitmeninės erdvės tyrinėjimą ir pripildymą savo asmeniniu turiniu, o be to, motyvuojame kurti sveiką santykį su technologijomis.

Šia edukacija siekiame:
- Auginti vaikų ir jaunimo atsparumą siekiant kuo labiau sumažinti visų formų smurtą prieš vaikus, pasinaudojant išmaniosiomis technologijomis.
- Skatinti etišką interneto kultūrą, ugdyti kritinį mąstymą.
- Stiprinti vaikų ir jaunimo gebėjimus naudoti internetą kūrybingumo ir saviraiškos lavinimui.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti