Dėmesio! Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymo Nr. ĮV-1000/V-1055, 24 punktu: Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo sausio 1 d. iki gruodžio 20 d. imtinai. Nuo 2022 m. sausio 1 iki 17 d. vyks sistemos atnaujinimo darbai ir renginių užsakymai negalės būti vykdomi.

Edukacinis spektaklis „Žirafa su kojinėmis“

Renginio informacija
Kategorijos: Lėlių teatras
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 6 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Plačiau: www.kaunoleles.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 20 - 100
Organizatorius
Kauno valstybinis lėlių teatras
edukacija@kaunoleles.lt
+370 686 35265
Aprašymas

Spektaklyje pasakojama apie Žirafą Gabrielę, kuri atsitiktinai patenka į egzotiškas džiungles ir ima ieškoti draugų. Augusi mieste, apauta spalvotomis kojinėmis, ji niekaip negali pritapti naujoje, priešiškoje jai aplinkoje. Klaidžiodama po džiungles Žirafa sutinka įvairiausių džiunglių gyventojų, kurie jau turi savo nustatytą tvarką ir gyvena pagal jėgos ir baimės įstatymus. Žirafa Gabrielė, to nežinodama, susidraugauja su begemotuku Albertinuku ir net išgelbsti jį iš liūto nasrų. Deja, Gabrielė ne tokia kaip visos žirafos. Ji ypatinga – su spalvotomis kojinėmis. Bet tokia neįprasta jos išvaizda netenkina džiunglių žvėrių, nes: „tokių žirafų su kojinėmis NEBŪNA“. O jeigu nebūna, tai galima iš to pasijuokti, pasišaipyti, net apstumdyti... Netgi begemotukas Albertinukas suabejoja žirafos draugyste ir, neįstengdamas pasipriešinti visų nuomonei, atsisako draugauti su Gabriele. Tačiau žirafa pasirenka kovą už draugystę ir ją laimi. Spektaklyje vaidina 4 aktoriai, valdantys 15 lėlių – egzotiškų personažų. Džiunglių atmosferą padeda sukurti įvairiausiais instrumentais grojama muzika, kurią gyvai atlieka profesionalus muzikantas Darius Krapikas. Pasibaigus spektakliui edukatorius kartu su mažaisiais žiūrovais pratęsia diskusiją apie draugystę, patyčias, apie vaikų santykį su pačiu savimi, kitais žmonėmis, aplinka.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti