„Mažasis Princas“ pagal A. de Sent Egziuperi (Išvažiuojamoji)

Renginio informacija
Kategorijos: Lėlių teatras,Dramos teatras
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 80 - 250
Organizatorius
Viešoji įstaiga "Renginių platforma"
ritamarija@hotmail.com
+370 608 52961
Paslaugų teikėjo pastaba: Spektakliai gali vykti mokyklos arba vietos kultūros įstaigos salėje. Salė ir scena turi būti užtemdyta. Norėdami rezervuoti spektaklį, susisiekite nurodytais kontaktais, kad suderintume vietą ir laiką. Iki susitikimų :)
Aprašymas

„ Vaikystė – tai didelė žemė, iš kurios mes visi kilę...” ( Antuanas de Sent – Egziuperi apie „ Mažąjį princą “). Spektaklis taip ir prasideda - nuo pirmojo piešinio, kuriame pavaizduotas smauglys, prarijęs dramblį... Tik suaugusieji jame mato skrybėlę ir nieko daugiau. Jie beria pamokymus, nurodymus, moko gyventi pagal taisykles. Tačiau, jei ieškai tiesos – tenka nukristi dykumoje ir joje susitikti save vaike - Mažajame Prince... Mažojo Princo planetoje auga graži, tačiau labai įnoringa rožė. Negalėdamas su ja sutarti, Mažasis Princas palieka namus. Bekeliaudamas po planetas, jis susiduria su vienišu karaliumi, tuščiagarbiu, girtuokliu, verslininku, žibintininku, geografu, tačiau nė vienas iš jų netampa princo bičiuliu. Suaugusiųjų ribotumas, silpnybės jam juokingos ir keistos. Naivus ir išmintingas, atviras ir paslaptingas, vis klausinėjantis ir neduodantis atsakymų Mažasis Princas, kaip ir mažieji žmonės - vaikai, veda mus prie esminio suvokimo - „matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia - nematoma akimis..." Spektaklyje plėtojamos ir analizuojamos tikrojo pasaulio grožio sampratos, draugiškumo ir atsakomybės temos - „Pasidarai amžinai atsakingas už tą, su kuo susibičiuliauji." Šio spektaklio metu, žiūrovai kartu su Mažuoju Princu keliauja į fantastikos, kosmoso, paslapčių bei svajonių pasaulį. Tai gali suprasti tik vaikai. Nors kiekviename iš mūsų - mažų ir suaugusių - gyvena Mažasis Princas. Spektaklyje naudojamos video projekcijos kelia vaikų susidomėjimą, personažų lėlės - simboliai, ugdo vaikų interpretacinį suvokimą, asociatyvų mąstymą ir lavina vaizduotę.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti