Tarpdisciplininė interaktyvi edukacija Laisve kvepianti vėliava (Išvažiuojamoji)

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Performansas (tarpdisciplininis menas)
Skirta klasėms: 3-5
Kaina mokiniui: 6 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 40
Organizatorius
Rasa Staskonytė
staskonyte@yahoo.com
+370 614 96996
Paslaugų teikėjo pastaba: Paslauga teikiama tik Kauno mieste. Jei Jūsų lokacinė vieta kitur, prašome kreiptis nurodytais kontaktais ieškosime kompromisų. Jei nerandate sau tinkamos datos ir laiko, skambinkite, bandysime ieškoti variantų. Jei jūsų yra kelios klasės, trispalvė būtų didesnė ir įspūdingesnė...
Aprašymas

Interaktyvi tarpdisciplinio meno edukacija "Laive kvepianti vėliava". Tai kūrybiška, intensyvi edukacija, kurios metu dalyviai supažindinami su trimis meno sritimis: performansų menu- fluxus, Pablo Pikaso atrastu koliažo menu, bei olfaktorija (kvapų menas). Ko pasekoje, vaikai kuria patys žaismingą fluxus performansą, bei vieną bendrą kvapnų koliažą, kuris simbolizuoja Lietuvos vėliavą, kuri kvepia laisve. Ši edukacija skirta ugdyti ne tik menines kompetencijas, bet ir bendruomeniškumą, savarankiškumą, pilietiškumą ir pagarbą valstybiniam simboliui - trispalvei vėliavai. Šios edukacija iš naujo primena dalyviams istorines Lietuvai svarbias su laisve susijusias datas. Edukacijos metu vaikai kurs koliažą, kuriam bus naudojami seni žurnalai, laikraščiai, kas dar taip pat prisideda prie tvarumo idėjos.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti