Dėmesio! Mokinių skaičius užkrautas iš mokinių registro, kiekvienam mokiniui skiriant 12 EUR. Daugiau info pateikta DUK.

Orientacinis žaidimas „Literatūriniai Joniškio vingiai“

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas,Literatūra
Skirta klasėms: 9-12
Kaina mokiniui: 2 EUR
Renginio trukmė: 70 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešoji biblioteka
abonementas@joniskis.rvb.lt
8 426 52306
Aprašymas

Edukacinė programa „Literatūriniai Joniškio vingiai“ skirta vyresniųjų klasių (9–12) moksleiviams. Tai orientacinis žaidimas, skirtas supažindinti su garsiais Joniškio krašto literatais, aplankyti vietas, kuriose jie gyveno, kūrė ar buvo įamžintas jų atminimas. Pasiskirstę į komandas (su palyda, t.y. su vienu iš darbuotojų) naudodamiesi telefone įdiegta nemokama mobiliąja programėle Actionbound keliausite po Joniškio miestą ir įveiksite pateiktas užduotis. Žygiuodami Joniškio gatvėmis susipažinsite su 10 kūrėjų, iš jų trys – literatūros klasikai. Orientacinio maršruto metu reikės prisiminti žymiausius kūrinius, atspėti rašytoją, įsiamžinti prie atminimo vietos. Pabaigę žaidimą sužinosite, kur gyveno ir kūrė įžymus literatai.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti