Kas slepiasi Kuršių nerijos miškuose? (Nuotolinė paslauga)

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 1 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 35
Organizatorius
Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus padalinys Prano Domšaičio galerija
domsaicio.edukacija@lndm.lt
8 46 410421
Paslaugų teikėjo pastaba: Jeigu kalendoriuje nerandate sau tinkamo laiko, susisiekite su mumis telefonu +370 46 410421, kad galėtume kartu susitarti dėl laiko edukaciniam užsiėmimui.
Aprašymas

Nusikelkime į tuos laikus, kai Nidos kurortas buvo skurdus žvejų kaimelis, į kurį vasaromis atvykdavo dailininkai iš tolimiausių kraštų. Jų sukurti paveikslai slepia tiek daug istorijų! Keliaudami su dailininkais per Neringą senuoju Europos pašto keliu, užeikime į smėlio pustomą žvejo, kopininku vadinto, sodybą ir apžiūrėkime ten gyvenusius naminius gyvūnus. Gal tada suprasime, kodėl per Kuršių marias žvejai plukdydavo kurėnais ne tik žuvį, bet ir šieną. Užklydę į miškus, klausykimės paslaptingų garsų ir atraskime besislapstančius laukinius gyvūnus. Kuris iš jų vertas vadintis Kuršių nerijos karaliumi? Ir kodėl jis pametė karūną? Žaisdami, kurdami, tyrinėdami, pažinkime unikalų Kuršių nerijos gamtos pasaulį, įamžintą Nidos dailininkų kolonijos dalyvių kūriniuose.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti