Dėmesio! Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymo Nr. ĮV-1000/V-1055, 24 punktu: Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo sausio 1 d. iki gruodžio 20 d. imtinai. Nuo 2022 m. sausio 1 iki 17 d. vyks sistemos atnaujinimo darbai ir renginių užsakymai negalės būti vykdomi.

Edukacinė programa Metų laikai - ruduo (Išvažiuojamoji)

Renginio informacija
Kategorijos: Lėlių teatras,Kita
Skirta klasėms: 1-2
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
Viešoji įstaiga "Renginių platforma"
ritamarija@hotmail.com
+370 608 52961
Paslaugų teikėjo pastaba: Edukacijos anonsas: https://youtu.be/9gDnT1qVcDc Pageidaujame, kad vienoje mokykloje tą pačią dieną vyktų keletą edukacijų. Jei kalendoriuje nerandate norimos datos, būtinai su mumis susisiekite nurodytais kontaktais, kad suderintume laikus, srautus ir pan. Iki susitikimų :)
Aprašymas

Edukacijos metu, du dideli kodėlčiai UCH ir ACH („Avilio“ teatro aktoriai Rita ir Arūnas), papasakos ir išmoningai parodys moksleiviams, kokie yra rudens mėnesiai, kokias ir kaip šventes švenčiame rudenį (rugsėjo 1-oji, rudens Lygiadienis, Pasaulinė gyvūnijos diena (šv.Pranciškaus diena), Ilgės,Linų diena (Vaižgantas), Lietuvos kariuomenės diena ir kt.), vaikai sužinos ir vizualiai pamatys, kokie gamtos reiškiniai vyksta ir džiugina mus rudenį, per profesionalias teatrines lėles ir filmuotoje medžiagoje vaikai susitiks su gyvąja gamta, sužinos, kokie darbai dirbami rudenį ir dar gausybę kitų įdomių dalykų... Edukacijos metu, kartu interpretuodami gautą informaciją, darydami išvadas ir pateikdami savo vertinimus, kūrybiškai pažaisime edukacijos keliamomis asociacijomis, kurdami dviem norimos spalvos žodžiais išreikštų asociacijų bendrą pasakojimą.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti