Susipažinimas su pasaulio skulptūra Europos parke

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Skulptūra
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 8 - 33
Organizatorius
VšĮ Europos parkas
hq@europosparkas.lt
8 5 2377077
Renginio adresai:
  • Vilniaus r. sav. Joneikiškės Europos Parko g. 300
Paslaugų teikėjo pastaba: Norėdami gauti daugiau informacijos, jei nerandate tinkamo užsiėmimo laiko, datos ar kitais klausimais, maloniai prašome susisiekti tel. nr 852377077. Programa tinkama ir Ukrainos vaikams.
Aprašymas

Paslaugos tikslas – supažindinti su šiuolaikiniu menu. Pagrindas – modernaus ir šiuolaikinio meno ansamblis 55 ha kūrybiniame kraštovaizdyje, kuriame pristatoma pripažinti menininkai, jų ambicingi darbai, minimalizmo, konceptualizmo, žemės meno ir kt. meno krypčių geriausių kūrėjų pavyzdžiai. Edukacijos dėka skatinamas kultūrų įvairovės pažinimas per meną, atskleidžiama įvairių šalių menininkų išraiškų skulptūroje ir kraštovaizdžio mene įvairovė santykyje su gamta, plečiamas akiratis, ugdomas kūrybingumas ir kritinis mąstymas interpretuojant meno kūrinius, ugdomas savarankiškums, sudaromos sąlygos savarankiškam meno pažinimui ir tyrinėjimui. Lankydamiesi Europos parko muziejuje mokiniai bus edukatoriaus supažindinti su muziejumi ir jo ekspozicija. Mokiniai turės galimybę pasivaikščioti plačioje teritorijoje, natūraliame ir meniškai suformuotame kraštovaizdyje, ir pamatyti apie 150 skulptūrų ar kraštovaizdžio meno kūrinių. Žemėlapio pagalba didelėje muziejaus teritorijoje galima rasti norimus kūrinius, mokiniai mokosi orientuotis gamtinėje muziejaus aplinkoje. Priklausomai nuo amžiaus ir kitų veiksnių, grupėms individualiai parenkamas maršrutas. Nemažai muziejaus eksponatų yra interaktyvūs, čia menas pažįstamas aktyviai įsitraukiant į judesį, savo aktyvumu keičiant kūrinio tam tikras savybes. Įgytoms žinios įtvirtinti mokiniams pateikiamos užduotys (klausimai, kryžiažodžiai) raštu. Susipažinę su Europos parko ekspozicija, mokiniai pamatys įvairiausių pasaulio šalių menininkų kūrinius, jų harmoniją su įstabia Lietuvos gamta, patirs meninės išraiškos skulptūroje įvairovę, mokysis interpretuoti ir atskleisti gilesnes meno kūriniais perteikiamas idėjas, mokysis suvokti per menininko prizmę. Susidarys Lietuvos kaip valstybės, kurioje reikštis ir sąveikauti gali viso pasaulio šalių kultūros, įvaizdį.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti