Dėmesio! Mokinių skaičius užkrautas iš mokinių registro, kiekvienam mokiniui skiriant 12 EUR. Daugiau info pateikta DUK.

Kaip Natukas Pauzės ieškojo

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas,Muzika
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 2 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 4 - 20
Organizatorius
Kauno miesto muziejus
mkp.kasa@kaunomuziejus.lt
+370 696 75737
Renginio adresai:
  • Kauno m. sav. Kaunas K. Petrausko g. 31
Aprašymas

Kviečiame smalsuolius į kelionę po lietuviškos muzikos pasaulį, kur susiskirstę komandomis ar po vieną, jie atliks įvairias užduotis ir padės Natukui surasti pamestą Pauzę, o pakeliui atras ir atsakymus į visus muzikinius klausimus. Žaidimo tikslas – netradiciškai, įdomiai pristatyti lietuviškos operos raidą Kaune nuo 1921 m. iki šių dienų. Žaisdami mokiniai išmoks atpažinti lietuviškas operas bei jų kūrėjus, susipažins su operų pastatymais, scenografija, kostiumais, išmoks pagrindines su opera susijusias sąvokas. Užsiėmimo eiga: 1. Lankytojai supažindinami su parodos erdve bei ten esančia informacija. 2. Pasiskirstome komandomis. 3. Žaidžiame žaidimą – ieškome pauzės. Žaidėjai traukia burtus ir pagal juos paskirstomi į komandas. Komanda išsirenka norimos spalvos kėgliuką, su kuriuo keliaus per žaidimą. Ridenamas kauliukas. Žaidimas sudarytas iš 32 plokštelių, turinčių savo simbolį: atsistojus ant jos reikia atlikti duotą užduotį. Simbolių reikšmės: 1. Dėlionės detalė – sudėlioti dėlionę. 2. Žiūronai – ištraukus kortelę su kostiumo ar scenografijos fragmentu, surasti ir pasakyti iš kokios operos ir kokia tai dalis. 3. Klaustukas – atsakyti į klausimą. 4. Akiniai – iš kelių variantų išrinkti teisingą atsakymą. 5. Užlipus ant juodos plokštelės – ėjimą praleisti. Laimi greičiausiai užduotis įveikusi komanda. Žaidimo metu ne tik gilinamos mokinių žinios apie kultūrą, bet ir lavinamas pastabumas, loginis mąstymas, bendradarbiavimo kompetencija. Užsiėmimas gali būti pritaikytas vaikams su judėjimo, proto negalia, raidos sutrikimais - esant tokiam poreikiui prašome apie tai informuoti užsakymo metu. Užsiėmimas vaikams su judėjimo negalia vedamas ne didesnei nei 5 vaikų grupei ir keliems, juos lydintiems asmenims.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti