Erdvinis kinas (Išvažiuojamoji)

Renginio informacija
Kategorijos: Kinas,Kita
Skirta klasėms: 1-12
Kaina mokiniui: 3.5 EUR
Renginio trukmė: 40 min.
Plačiau: www.kinaskitaip.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
Aukštaitijos verslo centras
ernestas.stelmach@gmail.com
+370 679 24215
Paslaugų teikėjo pastaba: Reikalingos patalpos : sporto salė, aktų salė arba kita kur aukštis būtų 3,2 m, plotis iki 5 m. Jei kalendoriuje nematote Jums tinkamos datos arba laiko drąsiai skambinkite 867924215 :)
Aprašymas

Erdvinis kinas – tai veidrodinės projekcinės sistemos pagalba 360° kampu perteikiamas vaizdas ant išgaubto ekrano. Tokia projekcija atveria galimybę pasinerti į fantastiškų vaizdinių visatą, pasijusti jos dalele bei suprasti, kad neįmanoma gali tapti įmanoma. Erdvinio kino filmai ne tik įtraukia žiūrovus į pasaulio įdomybes, bet ir turi labai daug naudingos mokomosios informacijos, kurią vaikai sugeba įsisavinti kur kas geriau nei skaitant vadovėlį ar žiūrint paprastą kino filmą per televizorių ar įprastame kino teatre. Erdvinis kinas skatina vaikus ne tik žiūrėti, bet ir apmąstyti pamatytus, suvoktus dalykus, kurie skatina jų pasaulio, kultūros suvokimą, ugdo kūrybiškumą bei praplečia akiratį daugelyje sričių. Erdvinis kinas tai priemonė vaizdžiai perteikti informaciją susijusią su mokomaisiais dalykais: astronomija, gamtos pažinimas, fizika, biologija ir kt. Erdvino kino seansas - kaip netradicinė pamoka, kurios metu galima suteikti daugybę galimybių sudominti ir patraukti mokinių dėmesį, skatinti teigiamas emocijas, norą kurti, tyrinėti aplinką, suprasti daikto, aplinkos požymius bei mokyti bendrauti ir bendradarbiauti. Žiūrovams suteikiama galimybė ne tik žiūrėti, bet ir pasijusti neįtikėtinų bei neapčiuopiamų įvykių dalyviais. Mūsų rekomenduojami edukaciniai filmai: „Dangaus platybės“, „Galaktozė“, „Planetos. Kelionė saulės sistema“, „Kelionė į milijardą saulių“, „Gyvybės energija“, „Matymas“, „Saulė-mūsų gyvybės žvaigždė“, „IBEX – ieškant saulės sistemos pakraščio“, „Majų astronomija“, „Aurora – šiaurės pašvaistė“. Detalius kino aprašymus galima rasti mūsų internetinėje svetainėje http://kinaskitaip.lt/ Filmų sąrašas nuolat atnaujinamas.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti