Kultūrinė edukacinė programa – ekskursija Barokinis Antakalnis -Sapiegų rūmai ir parkas

Renginio informacija
Kategorijos: Architektūra,Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 1-7
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Plačiau: www.kiveda.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 33
Organizatorius
UAB KIVEDA
info@kiveda.lt
+370 699 20862
Renginio adresai:
  • Vilniaus m. sav. Vilnius Antakalnio g. 17
Paslaugų teikėjo pastaba: Jei rezervacijų kalendoriuje nerandate jums tinkamos datos ar laiko - susisiekite su "KIVEDA". Individualiai suderinsime galimybes. Registruojantis nurodykite kokio amžiaus (klasės) mokiniai dalyvaus programoje.
Aprašymas

Sapiegų rūmai ir parkas Antakalnyje yra vienintelis Lietuvoje išlikęs barokinis rūmų ir parko ansamblis. Jį statė Kazimieras Jonas Sapiega, svajojęs tapti karaliumi... Antakalnyje pastatyti rūmai turėjo skelbti Sapiegų giminės galią ir šlovę, tačiau ne visoms svajonėms buvo lemta išsipildyti... Kultūrinės edukacinės programos -ekskursijos metu eidami senaisiais parko takais, pamatysite seniausią liepą Vilniuje, parko vartus ir sodininko namelį, įsivaizduosite, kaip galėjo šis ansamblis atrodyti klestėjimo laikais. Apžiūrėsite rekonstruojamus rūmus, išlikusias sienų tapybos ir lipdinių detales, sukurtas italų meistrų. Lankysitės ansambliui priklausančiame buv. Trinitorių vienuolyne ir Išganytojo bažnyčioje, susipažinsite su čia esančiais meno paminklais. Tyrinėsite detales, iš kurių šiais laikais galime pajusti buvusios epochos dvasią. Programos metu mokiniai turės galimybę plačiau susipažinti su baroko epochos žmonių pasaulėjauta, gyvenimo būdu, mąstymu ir pasiekimais. Išmoks vertinti kultūros palikimą. Pasitelkiant vizualinę medžiagą (nuotraukas, žemėlapius, atvirukus), edukacinius ir teminius žaidimus, gyvai tyrinėsite sodo aplinką ir atrasite jame įvykusius landšafto ir architektūros pokyčius. Mokiniams suteikiama galimybė tyrinėti ir interpretuoti, matyti detales, vertinti ir saugoti gamtos, kultūros ir architektūros paveldą.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti