Dėmesio! Mokinių skaičius užkrautas iš mokinių registro, kiekvienam mokiniui skiriant 12 EUR. Daugiau info pateikta DUK.

Gyvosios istorijos ir archeologijos edukacinis užsiėmimas: kepiniai prieš 1000 metų (5-8 kl.) (Nuotolinė paslauga)

Renginio informacija
Kategorijos: Etninė kultūra
Skirta klasėms: 5-8
Kaina mokiniui: 3 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
EDITA NURMI
engefus@inbox.com
+370 686 41552
Aprašymas

Gyvosios istorijos ir archeologijos edukacinis užsiėmimas 5-8 klasių mokiniams: kepiniai prieš 1000 metų. Užsiėmimo metu mokiniai bus supažindinti su IX-XII a. duonos ir bandelių kepimo kulinariniu paveldu, tradicijomis ir būdu, sužinos iš ko ir kaip prieš 1000 metų mūsų protėviai kepė duoną ir bandeles. Užsiėmimo metu mokiniai gyvai matys kaip senoviniais ir autentiškais būdais kepami duonos paplotėliai, duona senovinėje dūminėje krosnyje, kaip gaminamos ir kepamos senovinės bandelės su įdaru dūminėje krosnyje. Užsiėmimo metu bus istoriškai atkurta ir pristatyta IX-XII a. buitis, gyvensena, kulinarinės tradicijos, suprantamai ir įtaigiai pateikiama istorinė medžiaga, pristatomi archeologiniai radiniai, kostiumai ir papuošalai. Edukacinio užsiėmimo pabaigoje mokiniams aptarimui kartu su mokytoja bus pateikti savikontrolės klausimai iš užsiėmime pateiktos istorinės medžiagos.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti