Edukacinė programa „RoboTukas“

Renginio informacija
Kategorijos: Kita
Skirta klasėms: 1-5
Kaina mokiniui: 4 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Plačiau: www.mug.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 40 - 45
Organizatorius
MB Mažųjų ugdymas
info@mug.lt
+370 643 17715
Paslaugų teikėjo pastaba: Jei Jūsų įstaigoje yra mažesnis mokinių skaičius, nei nustatytas minimalus limitas, rašykite info@mug.lt. ir mes Jumis susisieksime. Dėkojame.
Aprašymas

Trumpas programos turinys: RoboTuko prisistatymas. Vaikai ir mokytojos susipažins su programos vedėju Robotuku Tuku, kuris padeklamuos eilėraštį ir papasakos apie save. Triukai. RoboTukas Tukas parodys vaikams daug įdomių ir juokingų triukų, kuriuos yra išmokęs, taip pat žais krepšinį. Bendravimas su robotuku. Vaikai atsakinės į robotuko klausimus ir bendraus, o vėliau žais slėpynių. Rašymo pamokėlė. Robotukas Tukas pats parašys išgirstą žodį ir padovanos savo rašinį klasei. Kaip veikia robotas? Vaikai patikrins Tuko sveikatą, galės stetoskopu paklausyti jo širdutės plakimo, sužinos, kaip jis veikia. Šokis. Vaikai šoks muzikinį šokį kartu su robotuku ir pamėgdžios vieni kitus. Sportas. Tukas pakvies kartu pažaisti futbolą. „Įsimink ir prisimink“. Robotukas pakvies vaikus jį nupiešti ir dalyvauti piešinių konkurse. Atlyginimas. Robotukas nufotografuos vaikučius, fotografuosis su vaikais ir mokytojais atminimui.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti