Dėmesio! Vadovaujantis Kultūros paso paslaugų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos kultūros ministro ir Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymu Nr. ĮV-1000/V-1055 „Dėl Kultūros paso paslaugų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas), 59 punktu Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos iki gruodžio 20 dienos imtinai. Paslaugos, kurių statusas patvirtinta arba laukia patvirtinimo po gruodžio 20 d. bus sistemos atšauktos.

Žmogus kuria, žmogus griauna (Nuotolinė paslauga)

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė
Skirta klasėms: 9-12
Kaina mokiniui: 1 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 35
Organizatorius
Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus padalinys Prano Domšaičio galerija
domsaicio.edukacija@lndm.lt
+370 615 67288
Paslaugų teikėjo pastaba: Jeigu kalendoriuje nerandate sau tinkamo laiko, susisiekite su mumis telefonu +370 615 67288 arba +370 46 410421.
Aprašymas

Apie ką pasakoja muziejuje eksponuojami dailės kūriniai? Įsižiūrėkime į XX a. pradžios Klaipėdos krašto ir Kuršių nerijos peizažus, buitines scenas ir patyrinėkime, kaip ir kodėl pasikeitė šios vietovės ir žmogaus buitis. Kas atnešė teigiamų pokyčių, o kas negrįžtamai sunaikinta ir kokios viso to pasekmės? Vienas kritiškas žvilgsnis į kūrinį gali padėti numatyti, ką atneš mūsų pačių veikla rytojui. Ir kokius mus matys ateities kartos: kuriančius ar griaunančius?

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti