DĖMESIO! Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo 2022 m. sausio 1 d. iki 2022 m. gruodžio 20 d. imtinai

Pekino opera: ir ausis, ir akis prikaustantis scenos menas!

Renginio informacija
Kategorijos: Opera,Daugiakultūriškumas
Skirta klasėms: 1-6
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Plačiau: kinunamai.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 33
Organizatorius
Kinų kalbos ir kultūros namai
info@kinunamai.lt
+370 647 30796
Paslaugų teikėjo pastaba: DĖMESIO! Jei kalendoriuje nematote Jums tinkamo laiko, prašome susisiekti nurodytu telefonu ir suderinsime galimybes. Norėdami užsisakyti edukaciją, taip pat pirmiausia susisiekite nurodytu telefonu arba el. paštu. Pagal poreikį edukaciją galime pravesti anglų, lenkų arba rusų kalba.
Aprašymas

Ar kada nors teko girdėti, kaip skamba ne Džiuzepės Verdžio, ne Volfgango Amadėjaus Mocarto, o tradicinė kiniška Pekino opera? Visai kitoks nei Vakarų pasaulio operos, šis šimtmečius skaičiuojantis scenos menas apima ir vokalinį, ir muzikinį, ir netgi akrobatinį pasirodymą. Tad kviečiame 1-6 klasių moksleivius iš arčiau susipažinti su šiuo mūsų ausims ir akims neįprastu pasirodymu! Edukacijos metu vaikai ne tik sužinos daug įdomybių apie šį scenos meną, bet ir patys pabuvos Pekino operos solistais bei iš edukacijos išsineš savo pačių pagamintą tradicinę Pekino operos kaukę. Edukacija prisidės prie vaikų kūrybinio polėkio ugdymo, praplės moksleivių pasaulėžiūrą ir kultūrinės įvairovės suvokimą.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti