Dėmesio! Kvietimas teikti paraiškas kultūros paso paslaugų atrankai vyks nuo 2022 06 01 (10 val.) iki 2022 06 14 (17 val.)

Tarp vartotojo ir kūrėjo. Vaidmenys, galia ir kultūra internete (Išvažiuojamoji)

Renginio informacija
Kategorijos: Kita
Skirta klasėms: 9-11
Kaina mokiniui: 6.8 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Plačiau: www.e-etika.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 20 - 50
Organizatorius
Skaitmeninės etikos centras
rasa@e-etika.lt
+370 686 98686
Paslaugų teikėjo pastaba: Galime derintis prie mokyklos pamokų tvarkaraščio. Kaune tą pačią dieną vedame mažiausiai 2 pamokas, kituose miestuose – mažiausiai 3 pamokas. Datą ir laiką, kai edukacijos vyksta ne Vilniuje, suderinkime prieš rezervuojant renginį sistemoje. Lauksime skambučio! Rasa, 868698686; Renata, 865022467
Aprašymas

Kone kiekvieno jauno žmogaus kišenėje – išmanus įrenginys, atidarantis langą į pasaulį. Praveri jį – ir mėgaujiesi tuo, ką žmonija sukuria kasdien. Kuo šiandien su pasauliu dalinsiuosi aš? Kaip mano kūryba ir veikla internete paveiks kitus? Kaip etiškai ir kultūringai pildyti interneto vandenyną? Ekranas mažytis, o jo galia jauno žmogaus saviraiškai, savivertei, tapatybei bei vertybėms – milžiniška. Tai, ką ir kaip jaunuoliai vartoja internete šiandien, keičia jų tapatybę, formuoja skonį, mokymosi, bendravimo ir kūrybinės raiškos būdus. Edukaciją sukūrėme remdamiesi pasaulinių tyrimų ir technologijų srities tendencijų įžvalgomis siekiant motyvuoti jaunuolius naudotis „vidinio kritiko“ paslaugomis naudojant, atrenkant interneto turinį bei atsakingu, išmaniu požiūriu vadovautis kuriant savo skaitmeninį pėdsaką, pradedant nuo kiekvieno „klik“. Kalbame apie svarbiausias kūrybingumo, produktyvumo ir kritinio mąstymo prielaidas bei pagrindinius šiems gebėjimams trukdančius veiksnius. Paslaugos gavėjai įgalinami kritiškai vertinti skaitmeninę erdvę ir motyvuojami ją patys kurti atsakingai, gebėti apsaugoti save nuo nepageidaujamų patirčių internete. Kritinio mąstymo ugdymas gali padėti išvengti vaikų ir jaunimo įtraukimo į įvairias smurto prieš juos formas. Šia edukacija siekiame : - Augint jaunimo atsparumą siekiant kuo labiau sumažinti visų formų smurtą prieš vaikus, pasinaudojant išmaniosiomis technologijomis. - Skatinti etišką interneto kultūrą, mažinti patyčių mastus, ugdyti kritinį mąstymą, didinti sąmoningumą. - Stiprinti vaikų ir jaunimo gebėjimus naudoti internetą kūrybingumo ir saviraiškos lavinimui.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti