Kauno pilies istorijos mozaika

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 8-12
Kaina mokiniui: 2 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 2 - 30
Organizatorius
Kauno miesto muziejus
v.sudaryte@kaunomuziejus.lt
+370 687 55263
Renginio adresai:
  • Kauno m. sav. Kaunas Pilies g. 17
Aprašymas

Ekskursija „Kauno pilies istorijos mozaika“ vyksta ne vien vedėjui pasakojant pilies istoriją, bet ir įtraukiant dalyvius į diskusiją, pateikiant jiems klausimų, nereikalaujančių turėti tikslių istorinių žinių, bet leidžiančių rasti atsakymus mąstant logiškai ir analitiškai. Atpasakodamas istorinius įvykius ir istorinių asmenybių gyvenimus, edukatorius pateikia įvykusius faktus, o moksleiviai turi patys pasakyti savo nuomonę, kodėl tas įvykis susiklostė būtent taip arba kas nulėmė vienokius ar kitokius valdovų sprendimus, padariusius įtaką mūsų istorijai. Matydami ir prisiliesdami prie istorinių objektų, vaikai pajaučia istoriją, ir per tą savo patirtį gali ją suprasti bei vertinti platesniame kontekste.
Edukatorius turi patirties vesti užsiėmimus ir ekskursijas asmenims su protine negalia, asmenims turintiems autizmo spektro sutrikimų. Turime galimybę į šią ekskursiją pritaikyti asmenims su protine negalia - jos metu pateikiama mažiau informacijos, vartojamas paprastesnis žodynas. Užsakant užsiėmimą asmenų su specialiaisiais poreikiais grupei, prašome apie grupės specifiką informuoti iš užsakymo formoje.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti