Dėmesio! Vadovaujantis Kultūros paso paslaugų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos kultūros ministro ir Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymu Nr. ĮV-1000/V-1055 „Dėl Kultūros paso paslaugų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas), 59 punktu Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos iki gruodžio 20 dienos imtinai. Paslaugos, kurių statusas patvirtinta arba laukia patvirtinimo po gruodžio 20 d. bus sistemos atšauktos.

Pekino opera: ir ausis, ir akis prikaustantis scenos menas! (Nuotolinė paslauga)

Renginio informacija
Kategorijos: Opera,Daugiakultūriškumas
Skirta klasėms: 1-6
Kaina mokiniui: 3 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Plačiau: kinunamai.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 33
Organizatorius
Kinų kalbos ir kultūros namai
info@kinunamai.lt
+370 647 30796
Paslaugų teikėjo pastaba: DĖMESIO! Norėdami užsisakyti edukaciją, prašome pirmiausia susisiekti nurodytu telefonu arba el. paštu. Pagal poreikį edukaciją galime pravesti anglų, lenkų arba rusų kalba.
Aprašymas

Ar kada nors teko girdėti, kaip skamba ne Džiuzepės Verdžio, ne Volfgango Amadėjaus Mocarto, o tradicinė kiniška Pekino opera? Visai kitoks nei Vakarų pasaulio operos, šis šimtmečius skaičiuojantis scenos menas apima ir vokalinį, ir muzikinį, ir netgi akrobatinį pasirodymą. Tad kviečiame 1-6 klasių moksleivius iš arčiau susipažinti su šiuo mūsų ausims ir akims neįprastu pasirodymu! Nuotolinės edukacijos metu vaikai ne tik sužinos daug įdomybių apie šį scenos meną, bet ir patys technologijų pagalba sukurs tradicinę Pekino operos kaukę. Edukacija prisidės prie vaikų kūrybinio polėkio ugdymo, praplės moksleivių pasaulėžiūrą ir kultūrinės įvairovės suvokimą.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti