Kūdikystė, vaikystė senoje pirkioje

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas,Etninė kultūra
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 6 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Plačiau: www.llbm.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 20
Organizatorius
Lietuvos liaudies buities muziejus
danute.blazeviciene@llbm.lt
+370 609 97414
Renginio adresai:
  • Kaišiadorių r. sav. Rumšiškės L. Lekavičiaus g. 2
Paslaugų teikėjo pastaba: Paslauga gali būti pritaikyta mokyklinio amžiaus ukrainiečiams vaikams (užsiėmimas gali būti vedamas rusų kalba arba užsiėmime turi dalyvauti lydintis asmuo, kuris pagrindinę informaciją apie edukaciją perteiktų ukrainiečių kalba).
Aprašymas

Vaikai, atvykę į seną pirkią, bandys atsekti, kas nuo senų laikų pasikeitė, o kas – išliko. Programos metu galima ne tik patirti, kaip Lietuvos kaime buvo švenčiamos vaiko gimtuvės, krikštynos, bet ir pažaisti su senaisiais mediniais žaislais, ir paragauti „beržinės košės“. Užsiėmimo metu sužinosite apie tikėjimus ir spėliones, išmoksite lopšinių ir žaidinimų, suvystysite ir „užmigdysite“ lėlę, pasigaminsite „čiulptuką“, pasimatuosite to meto drabužėlius ir apavą. Dalyvių laukia ne tik pramogos – jie nudirbs kelis vaikiškus darbelius, sužinos apie tai, kaip vaikai buvo mokomi elgtis prie stalo ir svečiuose, ant ko ir su kuo rašė ir t. t. Edukacijos metu naudojami visi pojūčiai (liečiami eksponatai, uostomos džiovintos žolelės, klausoma muzikos instrumentų, ragaujama grikių košė, stebima autentiška aplinka).

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti