Muzikuokime kartu

Renginio informacija
Kategorijos: Muzika,Etninė kultūra
Skirta klasėms: 3-8
Kaina mokiniui: 6 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Plačiau: www.llbm.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 20
Organizatorius
Lietuvos liaudies buities muziejus
augantas.braziulis@llbm.lt
+370 682 96086
Renginio adresai:
  • Kaišiadorių r. sav. Rumšiškės L. Lekavičiaus g. 2
Paslaugų teikėjo pastaba: Paslauga gali būti pritaikyta mokyklinio amžiaus ukrainiečiams vaikams (užsiėmimas gali būti vedamas anglų kalba arba užsiėmime turi dalyvauti lydintis asmuo, kuris pagrindinę informaciją apie edukaciją perteiktų ukrainiečių kalba).
Aprašymas

Ar kada susimąstėte, kokia senovėje buvo muzikos paskirtis ir nauda? O kaip pakito muzikos paskirtis šiais laikais? Šio užsiėmimo metu susipažįstama su įvairiausiais muzikos instrumentais (pvz. būgnas-kelmas, ožio ragas, daudytė, lumzdelis, švilpa, pūslainis, mandolina, terkšlė, dambrelis ir kt.), papasakojama, kaip jie buvo gaminami, kas jais grodavo. Dalyviai turi progą ir patys išbandyti instrumentus – kartu sugroti sutartinę su skudučiais, pamušti bendrą ritmą būgnais. Užsiėmimas baigiamas visiems edukacijos dalyviams išsirenkant jiems patinkantį instrumentą ir sukuriant bendrą improvizuotą kūrinį.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti