DĖMESIO! Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo 2022 m. sausio 1 d. iki 2022 m. gruodžio 20 d. imtinai

Aš - Lietuvos patriotas!

Renginio informacija
Kategorijos: Kita,Daugiakultūriškumas
Skirta klasėms: 3-7
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 20 - 40
Organizatorius
Kristina Dorofėjė
kristina.dorofeje@gmail.com
+370 616 35665
Paslaugų teikėjo pastaba: Kadangi ši edukacija vykdoma gyvai, todėl į kitus miestus (išskyrus Vilnių ir 30 km. aplink jį) vykstama, kai dalyvauja tą dieną mokykloje nuo 120 mokinių. Prieš užsakant edukaciją ar suderinti kitą laiką, nei pateikta, būtinai susisiekite su Kristina (tel. 861635665).
Aprašymas

Geriausias būdas ko nors išmokyti kitus - rodyti asmeninį pavyzdį. Todėl šioje edukacijoje bus išskirtinė galimybė dalyviams bendrauti su kariu. Jis didžiąją savo gyvenimo dalį, net 22 m. tarnavo Lietuvos kariuomenėje. Jo dvi taikos misijos Afhanistane - neeilinė patirtis, tikros istorijos, fotonuotraukos ir vaikų gyvenimo, mokymosi salygos ten. Dalyviai bus įtraukti į atraktyvias užduotis, kur reikės atspėti, kur kario kasdienybėje naudojami tam tikri daiktai, kaip pagal kariuomenės statutą sulankstyti vėliavą ir kodėl svarbu bei reikšminga būti savo šalies patriotu. Be to, visi kartu pasitelkę kūrybiškumą ir patirtį, sugalvos kaip kiekvienas iš dalyvių jau dabar gali būti mažuoju Lietuvos kariu: padedant silpnesniam, gerbiant vyresnius, imantis iniciatyvos, bendraujant komandiškai, laikantis disciplinos ir fizinio aktyvumo principų.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti