Dėmesio! Kvietimas teikti paraiškas kultūros paso paslaugų atrankai vyks nuo 2022 06 01 (10 val.) iki 2022 06 14 (17 val.)

INTEGRUOTA PASAULIO PAŽINIMO, LITERATŪROS IR DAILĖS PAMOKA. Kelionė per metų laikus

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Kita
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 7 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
VšĮ MO muziejus
edukacija@mo.lt
+370 609 83764
Aprašymas

Edukacijoje „Kelionė per metų laikus“ mokiniai susipažins su modernaus meno muziejumi ir jame eksponuojamais meno kūriniais bei MO kolekcijos darbais. Atviros, laisvos ir pagarbios diskusijos fone grupėje ir grupinių užduočių metu tyrinėsime metų laikų RUDENS, ŽIEMOS, PAVASARIO ir VASAROS raišką meno kūriniuose. Įvardins reikšmingus ,jiems patrauklius metų laikų požymius, juos lygins su dailininkų pasirinkta menine ekspresija bei vartodami paprastas dailės sąvokas aptars menininkų kūrybinius sumanymus. Interpretuos gautą informaciją, darys išvadas ir pateiks klasės draugams savo vertinimus Mokiniai galės patyrinėti savo santykį su meno kūriniais, įtvirtinti ir apmąstyti lietuvių kalbos, gamtos pažinimo ugdymo programose įgytas žinias su meno kūriniuose vaizduojamu natūraliu pasauliu, panašumus ir skirtumus, stiprins savęs pažinimą ir kalbos raišką. Ugdys estetinį vystymąsi ir kryptingą kūrybiškumo išraišką.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti