Dėmesio! Kvietimas teikti paraiškas kultūros paso paslaugų atrankai vyks nuo 2022 06 01 (10 val.) iki 2022 06 14 (17 val.)

KAIP PRIKLAUSYTI GRUPEI IR IŠLIKTI SAVIMI? Savęs ir savo vertybių pažinimas meno pagalba

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Kita
Skirta klasėms: 9-12
Kaina mokiniui: 7 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
VšĮ MO muziejus
edukacija@mo.lt
+370 609 83764
Aprašymas

Pasitelkiant meno kūrinius, kaip priemonę savęs ir savo vertybių pažinimui, o taip pat naudojantis estetinė/meninės distancijos pagalba, kviečiame patyrinėti ir pasidalinti įžvalgomis temose kaip: (1) geriau pažinti ir reikšti save: charakterį, vertybes, jausmus, mokytis reflektuoti savo būsenas; (2) stiprinti socialinius emocinius įgūdžius ir mažinti agresyvų elgesį, ugdyti toleranciją, (3) atsispirti impulsyviam elgesiui, (4) mokytis diskutuoti, dalintis nuomonėmis bei spręsti konfliktines situacijas, (5) suprasti savo elgesio pasėkmes ir bendradarbiauti tarpusavyje Meno kūrinių bei temų, kurios atspindėtos meno kūriniuose, dėka kelti klausimus, tyrinėti, eksperimentuoti, reflektuoti bei diskutuoti taip ugdant kritinį mąstymą bei kūrybiškumą.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti