Dėmesio! Kvietimas teikti paraiškas kultūros paso paslaugų atrankai vyks nuo 2022 06 01 (10 val.) iki 2022 06 14 (17 val.)

KAIP ATRODO JAUSMAS? Pagrindinių emocijų pažinimas pasitelkus paveikslus

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Kita
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 7 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 25
Organizatorius
VšĮ MO muziejus
edukacija@mo.lt
+370 609 83764
Aprašymas

Edukacijoje KAIP ATRODO JAUSMAS kviečiama išmokti atpažinti ir į(si)vardinti šešias pagrindines emocijas: liūdesį, džiaugsmą, pyktį, pasibjaurėjimą, nuostabą ir baimę, analizuojant vaizduojamojo meno kūrinio veikėjų tiek fizinę, tiek vidinę būsenas, ieškant atitikimų, skirtumų ir gilinantis kaip pats aptariamų emocijų stebėjimas, asociatyvus matymas ir konstruktyvi diskusija plečia ir ugdo emocinį mokinių raštingumą. Skatinama suvokti savo emocijų išraiškas ir palyginti jas su meno kūrinyje kuriama nuotaika. Diskusijos pagalba kviečiama gilintis kaip galima ir kada (ar) reikia valdyti kylančias emocijas. Gebėjimas suprasti ir tinkamai išreikšti savo jausmus yra svarbus ir reikalingas įgūdis sveikai kiekvieno vaiko raidai. Vaikai jaučia tokius pačius jausmus kaip ir suaugusieji, tik dažnai nėra suformavę įgūdžio juos atpažinti ,suprasti ir išreikšti. Per šį užsiėmimą mokiniai kviečiami patyrinėti emocinį paveikslų pasaulį, kuris ugdo tiek estetinę tiek ir emocinę nuovoką bei vienareikšmiškai yra naudingas kiekvienam po nuotolio ir Covid-19 išvarginto jaunuolio sklandesniam integravimuisi į bendradarbiavimo aplinką.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti