Dėmesio! Kvietimas teikti paraiškas kultūros paso paslaugų atrankai vyks nuo 2022 06 01 (10 val.) iki 2022 06 14 (17 val.)

Japonijos kultūra ir technologijos

Renginio informacija
Kategorijos: Kita,Daugiakultūriškumas
Skirta klasėms: 9-12
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 52 - 100
Organizatorius
VšĮ Robotikos studija
info@robotikosstudija.lt
+370 649 01230
Aprašymas

Japonijoje – didžiausi pasaulio miestai ir moderniausios technologijos. Punktualiausi traukiniai, ryškiausios reklamos, automatizuotos kavinės ir viešbučiai. Tačiau kartu japonai išsaugojo savo senutėlę amžiną kultūrą. Kovos menus, pagoniškus tikėjimus, arbatos ceremonijas, origamį ir bonsus, išskirtinę meilę gamtai. Kviečiame dalyvauti žaismingoje kultūrinėje edukacijoje, kurios metu sužinosite neįtikėtinų faktų apie Japoniją, konstruosite ir programuosite robotus sumo imtynininkus, dalyvausite robotų sumo imtynėse, tobulinsite robotus. Šypsenos, azartas, kūrybinis problemų sprendimas bus nuolatinis Jūsų palydovas. Tai puiki galimybė suvienyti jėgas su klasės draugais ir drauge siekti pergalių. Dalyvavę kultūrinėje-edukacinėje programoje ir atlikę užduotis mokiniai gaus tai patvirtinančius pažymėjimus.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti